RX 6500XT sıcaklık değerleri normal mi?

Thin0s

Centipat
Daha fazla  
RX 6500XT sıcaklık değerleri normal mi? Yükte değilken masaüstünde 47 derecede oyundayken Valorant oynarken 55-56 derece. Max 60'ı gördü. Normal mi bu yoksa çok mu kötü. Max 60 oldu.

Bu arada kartım sapasağlam sorunsuz bir halde geldi ve şu anlık memnunum kötü yorum yapan arkadaşları anlamadım. :D

Yer yer değişiyor 45 oluyor masaüstünde.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6500XT sıcaklık değerleri normal mi? Yükte değilken masaüstünde 47 derecede oyundayken Valorant oynarken 55-56 derece. Max 60'ı gördü. Normal mi bu yoksa çok mu kötü. Max 60 oldu.

Bu arada kartım sapasağlam sorunsuz bir halde geldi ve şu anlık memnunum kötü yorum yapan arkadaşları anlamadım. :D

Normal hocam özellikle bu havalarda.

Havaların sıcak oldugunuda düşünürsek sıcaklıklar çok iyi.

Furmark testi yaptınız mı?
furmark testi yapmadım

FurMark testi yaptınız mı?

Yük binmesin şimdi yapmayayım zaten düzgün çalışıyor

FurMark testi yaptınız mı?

0 aldım kartı Hepsiburada'dan

Doğru gösteriyor hocam rahat olun ayrıca dilerseniz AMD software üzerinden daha detaylı olarak gorebilirsiniz.

Aynısını götserdi oradan da baktım

Yeni konular

Geri
Yukarı