RX 6500XT sistemde oyuna girer girmez GPU hotspot 100 derece oluyor

Evet bu videoyuda ilettim Sinerji'ye kod falan verirlerse göndericeğim.

Peki bu kullanıcı hatası mı yoksa kendiliğinden mi oldu ki acaba?
Kullanıcı hatası olmaz. Kartta ciddi bir hasar oluşursa herhangi bir düşme veya darbe deyip kullanıcı hatası diyebilirler ama bu çok net donanım arızası ve kullanıcıdan bağımsız olan bir durum. Çok düşük olasılık da olsa fanlarda bu tarz problemler olabiliyor.

Kullanıcı hatası olmaz. Kartta ciddi bir hasar oluşursa herhangi bir düşme veya darbe deyip kullanıcı hatası diyebilirler ama bu çok net donanım arızası ve kullanıcıdan bağımsız olan bir durum. Çok düşük olasılık da olsa fanlarda bu tarz problemler olabiliyor.

Sinerji desteğe yazdım videoyuda ilettim bakalım sonuç ne olacak merak ettim:D Tekrardan kısa süreliğine NVIDIA GTX 730'a dönüş olacak gibi ahahsdh

@afraz Hiç yoktan iyidir. Ben yollasam bilgisayarı açamayacağım. 😄 Çok önemli değil. Kart düzelsin yeterli ama yapacaklar mı emin de değilim.

@afraz Bugün gönderiyorum ekran kartını ben de. Sorunları bir kağıda yazdım bilgisayardan. İnşallah çözülür artık ne diyelim..

@afraz Bugün gönderiyorum ekran kartını ben de. Sorunları bir kağıda yazdım bilgisayardan. İnşallah çözülür artık ne diyelim..
Merakla bekliyorum hocam.

Hocam bana Discord adresiniz varsa verme şansınız var mı 1-2 soru sorucağımda.

Merakla bekliyorum hocam.

Hocam bana Discord adresiniz varsa verme şansınız var mı 1-2 soru sorucağımda.
@imnotagamer

Son düzenleme:
Hocam hortlatıyor gibi olacağım ama kusura bakmayın. Sonuç nedir benim 5700XT var ve aynı sorunu yaşıyorum garantisi de yok. Size sorunla ilgili bilgi verdiler mi?
@afraz

Geri
Yukarı