RX 6600 5200 TL'ye alınır mı?

Görünüş önemli tabii, ama fiyat ve soğutma yönünden uygunsa kaçırmamalısın.
Ben de soğutmasından çekiniyorum Icue 220T kasam var biraz küçük ama şuanki ASUS Dual 5500 XT furmark testlerinde falan 75 dereceyi geçmiyor.
Bu nays nasıl oluyor
Nays uygulamasını indirip oradan hesap oluşturup satın alıyorum onunla İş Bankasının.

Ben de soğutmasından çekiniyorum iCUE 220T kasam var biraz küçük ama şu anki ASUS Dual 5500 XT FurMark testlerinde falan 75 dereceyi geçmiyor.

Nays uygulamasını indirip oradan hesap oluşturup satın alıyorum onunla İş Bankası'nın.

Benim de kasada 3 fan var, ikisi önde biri arkada egzoz. Gayet yeterli GTX 1050 Ti Gaming X var Full kullanımda en faz 72 dereceyi gördüm. Bence ekran kartı 85 dereceden sonra sıkıntılı gibi.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim siparişi geçtim tekrardan çok sağolun :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    51,9 KB · Görüntüleme: 35
İnşallah, işten çıktıktan sonra son maaşı yatırmışlardı yarısını ekran kartı alırım diye ayırmıştım bugüne kısmetmiş.

Vallahi bende yeni çalışmaya başladım bu yaz muhasebedeyim fakat kart ile mi alsam yoksa biriktirip mi alsam bilemedim. Bugün yarın bir sorun çıkarda işten ayrılırsam diye düşünüp duruyorum. :D

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim siparişi geçtim tekrardan çok sağ olun :)

Hangi işlemci var sende ben Ryzen 5 3600 almayı düşünüyorum bu kart ile güzel olur mu?

Son düzenleme:
Vallahi bende yeni çalışmaya başladım bu yaz muhasebedeyim fakat kart ile mi alsam yoksa biriktirip mi alsam bilemedim. Bugün yarın bir sorun çıkarda işten ayrılırsam diye düşünüp duruyorum. :D

Hangi işlemci var sende ben Ryzen 5 3600 almayı düşünüyorum bu kart ile güzel olur mu?
R5 2600 var bende sanırım yer yer darboğaz yapar dediler ama ileride değiştiririm diye düşünüyorum. İşlemci konusunda çok araştırmadım ama yeni nesil islemciler de fiyat performans modeller var. Zaman zaman indirim köşesinde paylaşıyorlar güzel indirimleri oradan takip ederek alabilirsin bence. Bir de konu aç arkadaşlar çok yardımcı oluyor zaten.
Özel olunca evet Kredi çekmek korkutuyor tamamen iş yerinde patronun tutumu kafanda bu şekilde devam ederim diyebiliyorsan ve uygun indirim bulursan kredi mantıklı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı