RX 6600 alınır mı?

Ben de bu kartı düşünüyorum ancak okuduğum wattman sorunları mesafeli durmamı sağlıyor. Şu an 5100 tl. Alınır mı yoksa 2.el rtx 2060 mı almalıyım karar veremiyorum.(12 ay garantili evga 4000)

Yoksa 1660 super/ti mı almalıyım? 1660 super, Msi gaming x modeli 3000. 1660 ti ise gainward, 2800 tl. İkisi de 1 yıl garantili.
Biliyorum aynı segment kartlar değil ancak hardcore oyuncu değilim. Fifa,F1 ve meraktan rdr2 oynarım ancak sürekli oynadığım oyunlar Fifa ve F1. Gtx 1660 ne kadar götürür?

Bu senaryoda 2.ele hiç bulaşma rx 6600 al mı dersiniz yoksa 2000 tl ucuza 1660 super/ti alıp geç mi dersiniz?

Son düzenleme:
Ben de bu kartı düşünüyorum ancak okuduğum WattMan sorunları mesafeli durmamı sağlıyor. Şu an 5100 TL. Alınır mı? Yoksa 2.el RTX 2060 mı almalıyım karar veremiyorum.(12 ay garantili EVGA 4000)

Yoksa 1660 super/ti mı almalıyım? 1660 Super, MSI Gaming X modeli 3000. 1660 Ti ise gainward, 2800 TL. İkisi de 1 yıl garantili.
Biliyorum aynı segment kartlar değil ancak hardcore oyuncu değilim. FIFA-F1 meraktan RDR2 oynarım ancak sürekli oynadığım oyunlar FIFA ve F1. GTX 1660 ne kadar götürür?

Bu senaryoda 2.ele hiç bulaşma RX 6600 al mı dersiniz yoksa 2000 TL ucuza 1660 super/ti alıp geç mi dersiniz?

Sonraki kartınızı ne zaman almayı planlıyorsunuz derim? 😊

Birkaç yıla değiştiririm derseniz 6600 elinizden çıkartmak için iyi olacaktır yok kart beni sal artık diyene kadar kullanırım derseniz 1660 alabilirsiniz.

Sonraki kartınızı ne zaman almayı planlıyorsunuz derim? 😊

Birkaç yıla değiştiririm derseniz 6600 elinizden çıkartmak için iyi olacaktır yok kart beni sal artık diyene kadar kullanırım derseniz 1660 alabilirsiniz.

Suyunu çıkarana kadar kullanırım :) Dediğim gibi öyle oyun delisi değilim. RX 6600 ne zaman sal beni der 1660S ne zaman der:) Bir de bu WattMan sorunu çözülmüş mü acaba ya da sebebi belli mi? Okuduklarımdan anladığım ne kesin bir çözümü var ne de sorunun kesin bir sebebi.

R5 5500 + 2x8 GB 3600 MHz RAM ile kullanacağım. Güç kaynağı ise Xigmatek asgard kasa ile gelen 500W yeterli olur diye düşünüyorum.

Suyunu çıkarana kadar kullanırım :) dediğim gibi öyle oyun delisi değilim. RX 6600 ne zaman sal beni der 1660S ne zaman der:) bir de bu WattMan sorunu çözülmüş mü acaba ya da sebebi belli mi? Okuduklarımdan anladığım ne kesin bir çözümü var ne de sorunun kesin bir sebebi.

R5 5500 + 2x8 GB 3600 MHz RAM ile kullanacağım. Güç kaynağı ise Xigmatek asgard kasa ile gelen 500W yeterli olur diye düşünüyorum.

Suyunu sıkacaksanız 1660 öneririm,

WattMan bildiğim kadarıyla tamamen yazılımsal 6000 serisi kartlarda o yüzden daha çok oluyor,

Alacağınız kartın linkini atabilirseniz PSU konusunda düşüncelerimi söyleyebilirim.

Suyunu sıkacaksanız 1660 öneririm,

WattMan bildiğim kadarıyla tamamen yazılımsal 6000 serisi kartlarda o yüzden daha çok oluyor,

Alacağınız kartın linkini atabilirseniz PSU konusunda düşüncelerimi söyleyebilirim.

Benim de gönlümden geçen 1660 Super MSI Gaming X modeli ancak 2.el garantili dahi olsa güvenemiyorum.

Buna bakın bütçe çıkarsa XFX bakabilirsiniz.

Buna bakın bütçe çıkarsa XFX bakabilirsiniz.

300 TL fiyat farkına değecek performans farkı var mıdır arada?

Screenshot_1.jpg

PSU konusunda bir problem olacağını sanıyorum.

300 TL fiyat farkına değecek performans farkı var mıdır arada?

4 yıl Sapphire kullandım bir problem yaşamadım, ayrıca XFX sıcaklık değerleri bence çok fazla, Sapphire öneririm.

Eki Görüntüle 1589922

PSU konusunda bir problem olacağını sanıyorum.

4 yıl Sapphire kullandım bir problem yaşamadım, ayrıca XFX sıcaklık değerleri bence çok fazla, Sapphire öneririm.

Ben de geçmiş yıllarda 2 adet Sapphire ekran kartı kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Güç kaynağı endişelendirdi şimdi. 12V kanalı 2'ye ayrılmış sanırım. Yanlış hatırlamıyorsam birinden 180 watt verdiği yazıyordu diğerini tam hatırlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı