RX 6600 alınır mı?

Rebelx0

Hectopat
Daha fazla  
Yeni sistem topladım sadece ekran kartım eksik. Yıllarca NVIDIA kullanan birisi olarak fanboy gibi de olmasın ama AMD kartlara hiçbir zaman ısınamadım. herkes driver şu bu sorunlardan bahsediyordu başta aklımda MSI 1660 Super Gaming modeli vardı. Fakat AMD RX 6600 performansını görünce kafam karıştı. Sizce o bahsedilen sorunlar ortadan kalktı mı alınır mı?
Kendimi her zaman NVIDIA ekran kartlarına daha yakın hissetmişimdir. her konuda, sağlamlık yazılım vb yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Yeni sistem topladım sadece ekran kartım eksik. Yıllarca NVIDIA kullanan birisi olarak fanboy gibi de olmasın ama AMD kartlara hiçbir zaman ısınamadım. herkes driver şu bu sorunlardan bahsediyordu başta aklımda MSI 1660 Super Gaming modeli vardı. Fakat AMD RX 6600 performansını görünce kafam karıştı. Sizce o bahsedilen sorunlar ortadan kalktı mı alınır mı?
Kendimi her zaman NVIDIA ekran kartlarına daha yakın hissetmişimdir. her konuda, sağlamlık yazılım vb yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
Merhaba. Bildiğim kadarıyla sorunlar tamamiyle çözebilmiş değil ama ciddi anlamda azaldığı söyleniyor.

Yeni sistem topladım sadece ekran kartım eksik. Yıllarca NVIDIA kullanan birisi olarak fanboy gibi de olmasın ama AMD kartlara hiçbir zaman ısınamadım. Herkes driver şu bu sorunlardan bahsediyordu başta aklımda MSI 1660 Super Gaming modeli vardı. Fakat AMD RX 6600 performansını görünce kafam karıştı. Sizce o bahsedilen sorunlar ortadan kalktı mı alınır mı?
Kendimi her zaman NVIDIA ekran kartlarına daha yakın hissetmişimdir. Her konuda, sağlamlık yazılım vb yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

RX 6600 ekran kartı alınır bence ön yargı ile yaklaşmayın benim kullanan arkadaşım var memnun.

1-2 aydır herhangi bir hata almadım hocam. Büyük ölçüde yazılımı hallettiler galiba. İlk zamanlara göre çok daha memnunum ki f/p olarak oldukça iyi bir kart. Lakin arkadaşın dediği gibi bütçenizi arttırma şansınız varsa bir üst kartı tercih etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı