RX 6600 boşta VRAM kullanımı yüksek

Düşük ya da fazla DRAM voltajı, veri yolu hatası, yaptıysanız Curve optimizer kararsızlığı neden olmuş muhtemelen. CO yaptınız mı?
Hayır hocam. CO derken? Herhangi bir ayar ile oynamadım. Bilgisayarı kapattım işim vardı. Bir problem mi var?

Hayır hocam. CO derken? Herhangi bir ayar ile oynamadım. Bilgisayarı kapattım işim vardı. Bir problem mi var?
İşlemci ile RAM arasındaki veri yolunda veya veri yolunun ayarları ile ilgili bir problem olabilir.

Bir daha testi yaparken arkada çalışan bütün uygulamaları kapatıp sistemi kullanmamaya dikkat edin. Hata vermesinin nedeni sizin sistemi kullanıyor olmanız da olabilir.

CO dediğim işlemci için undervolt.(Overvolt da yapılabilir ama genellikle yapılmıyor.)Açılımı Curve Optimizer.

Hocam ben önceden config seçmiştim. O testram uygulamasını açtığım anda biraz yavaşlıyor, şimdi config devam ediyor mu? Tests kısmında kendi kendine bir şeyler hareket ediyor.

Screenshot_372.png

Hocam ben önceden config seçmiştim. O testram uygulamasını açtığım anda biraz yavaşlıyor, şimdi config devam ediyor mu? Tests kısmında kendi kendine bir şeyler hareket ediyor.

Eki Görüntüle 1806638

Farklı farklı testler yapıyor. O anda hangi testte olduğunu gösteriyor. Mümkünse sistemi kullanmayın TestMem5 açıkken.

Geri
Yukarı