RX 6600 Euro Truck Simulator 2 Uzaklardaki Nesneler Bulanık Gözüküyor

Podiv

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd Ryzen 5 5500 3.60Ghz

Anakart: Asus Prime B550M-K 4800mhz OC

Ram: NeoForza 16GB (2x8gb) 3200mhz ram bellek

Grafik Kartı: Sapphire Nitro Amd Radeon RX560 4GB Ddr5

Disk:
1. Apacer As340 Panther 480gb sata 3.0 SSD
2. SanDisk 480gb sata 3.0 SSD

Güç Kaynağı: Aercool VX Plus AE-VXP400 400 Watt Psu

Kasa: Dark X-Force ATX kasa

İşlemci Soğutucusu: Snowman T6 Ultra
Meslek
Teknisyen
Gördüğünüz gibi uzaklardaki duvar, şerit çizgisi, kaldırım, NPC araçları falan bulanık gözüküyor. Yaklaştıkça netleşiyor ama önceden böyle bir problem yaşamadığım için şu an olması çok rahatsız ediyor.
-Herhangi bir güncellemeden sonra olmadı
-Modsuz şekilde de aynı hata mevcut
-Ekran kartı sürücülerim güncel
-Windows güncel

Denediğim yöntemler şu şekilde:
+Oyunu silip yükledim
+Dosya doğrulama yaptım.
+Modlarımı mod klasöründen silip modsuz şekilde denedim
+Config dosyasını sildim
+Radeon Software uygulamasından keskinleştirmeyi denedim olmadı. Ayarları sıfırladım yine olmadı.
+Monitörün yenileme hızını dahi değiştirip denedim olmuyor.

Ne yaptıysam bir türlü düzeltemedim. oyunu bırakmayı düşünüyordum. bilen vardır diye buraya konu açmak istedim. Yardımcı olur musunuz?

Sistem özelliklerine RAM bilgisini girdikten sonra yanlışlıkla Enter tuşuna bastım. O yüzden sadece RAM özellikleri yazıyor sistem özellikleri:

8x2 Neo Forza DDR4 3600MHz
Sapphire RX6600
Ryzen 5 5500
SanDisk 480 + Panther480GB SSD

Dosya Ekleri

• ets2_20231125_210415_00.png
    ets2_20231125_210415_00.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire Pulse modelini kullanıyorum. Ayarlamak iyileştirmek yerine daha çok bozuyor. Stabilite düşüyor takılmalar olabiliyor. Ben çözüm olarak performans modunu kullanıyorum ve VSR açarak 2K çözünürlükte çare bulmuş gibiyim. Denemenizde fayda var.

Sapphire Pulse modelini kullanıyorum. Ayarlamak iyileştirmek yerine daha çok bozuyor. Stabilite düşüyor takılmalar olabiliyor. Ben çözüm olarak performans modunu kullanıyorum ve VSR açarak 2K çözünürlükte çare bulmuş gibiyim. Denemenizde fayda var.
Sorun oyunda diye düşünüyorum hocam çünkü bu sistemle sürekli oynuyordum bir anda bu şekilde bozulması saçma

Sorun oyunda diye düşünüyorum hocam çünkü bu sistemle sürekli oynuyordum bir anda bu şekilde bozulması saçma

Güncelleme geldiyse kesin o yüzden bozulmuştur :)

Yeni konular

Geri
Yukarı