RX 6600 fazladan sürücü silinmeli mi?

sadekufte2021

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda RX6600'lü sistem aldım ve 2022 sürücüsüyle geldi ama ben güncelledim 2023 sürümüne ama bu bilgisayara girip AMD'ye bastığımda 2 sürücünün dosyaları gözüküyor. Sizce 2022 olanını sileyim mi bana bir zararı var mıdır?

DDU yazılımını indir bilgisayarı güvenli modda başlat DDU yazılımını yönetici olarak başlatıp ekran kartı sürücülerini temizle sonrasında yeniden başlatıp AMD'nin sitesinden RX 6600 için olan WHQL sürümünü kur.

Son düzenleme:
DDU yazılımını indir bilgisayarı güvenli modda başlat DDU yazılımını yönetici olarak başlatıp ekran kartı sürücülerini temizle sonrasında yeniden başlatıp AMD'nin sitesinden RX 6600 için olan WHQL sürümünü kur.

Kanka sildim ama hala AMD dosyalarında gözüküyor.

Evet son sürüm. Adrenalin 23.4.1

Yükleyebildiniz mi sorun var mı?

Cok teşekkürler yaptım.

Kanka sildim ama hala AMD dosyalarında gözüküyor.

Cok teşekkürler yaptım.

RX 6600 için yeni sürücü çıktı. İstersen tekrar aynı şekilde güncelle :) Adrenalin 23.4.2 (WHQL Recommended)

Hay ben böyle işi şu anlık güncellemeye gerek var mı sizce?

Bir önceki sürücüden biraz daha stabil gibi geldi bana. Çok uzun bir işlem değil aslında çalıştır MSConfig önyükleme güvenli önyükleme aç sonrasında yeniden başlat DDU ile temizle tekrar çalıştır MSConfig önyükleme kapat uygula tamam yeniden başlat sonra sürücüyü kur bu kadar.

Geri
Yukarı