RX 6600 garanti belgesiz faturasız kartta değişim yapılabilir mi?

ramses53

Femtopat
Daha fazla  
Hayırlı ramazanlar diliyorum arkadaşlar. RX 6600 ekran kartımda arıza oluştuğu icin servise gonderiyorum ama bende fatura yok sadece garanti belgesiyle yolluyorum. Aradim sordum yollayabilirsiniz dediler. Degisim veya iade olursa fatura isterler mi? İsterlerse dolap uzerinden 2. el olarak aldığım faturayi atabilir miyim?

Hayırlı ramazanlar diliyorum arkadaşlar. RX 6600 ekran kartımda arıza oluştuğu icin servise gonderiyorum ama bende fatura yok sadece garanti belgesiyle yolluyorum. Aradim sordum yollayabilirsiniz dediler. Degisim veya iade olursa fatura isterler mi? İsterlerse dolap uzerinden 2. el olarak aldığım faturayi atabilir miyim?

Dolap üzerinden 2. el aldığın fatura kurumsal nitelikte sayılmaz, aldığın kisiden e fatura iste onu yolla.

Daha dun 1 hafta once termal bakim icin arena bilgisayara gondermis oldugum kartimi teslim aldim. Hiçbir sorun olmaz bende garanti belgesi, fatura ve ustelik kutu bile yoktu. Tek yapabileceginiz şey icine detayli bir not koymaniz. Bu arada urununuz arena bilgisayar garantili, degil mi?

İsterlerse dolap uzerinden 2. el olarak aldığım faturayi atabilir miyim?
Hayır kartın kendi faturasını atmalısınız dolapmış sarı siteymiş orasıymış onları ilgilendirmez.
Faturaya gerek yok dedilerse fatura olmadan da hallederler bence ama tam prosedürü bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı