RX 6600 için en stabil AMD driverı önerisi

Watch1q

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston fury beast ddr4 16+16 GB ram 3200 MHz cl16
SSD veya HDD modeli
Samsung evo212 GB SSD 250 GB SSD 1tb hdd mld M2 ss
Ekran kartı
SAPHİRE pulse rx 6600
Anakart
MSI b450m-a pro max
İşlemci
Ryzen5 5600
Merhaba. Elimde bulunan sistemim ektedir. Windows 11 kullanmaktayım. Önerebileceginiz en iyi çalışan driveri hangisini kurmalıyim sizce? CS:GO'da 2.harita yüklenirken donma geç yüklenme problemi yaşıyorum ayrıyeten oyun içinde siyah ekran sorunu yaşıyorum bazen.

Hocam en son sürümü deneyin. Eğer çalışmazsa 21.10.1 deneyin. Ayrıca güç menüsünden de hızlı başlatma ve hazırda beklemenin kapalı olduğundan emin olun.

O hazırda bekletme falan duymuştum hocam ama yapmadım yapacağımı bugün şu an son sürümü kullanıyorum onda da sadece CS:GO'da hata alıyorum 21.10.1'i mi indirmemi öneriyorsunuz.

O hazırda bekletme falan duymuştum hocam ama yapmadım yapacağımı bugün şu an son sürümü kullanıyorum onda da sadece CS:GO'da hata alıyorum 21.10.1'i mi indirmemi öneriyorsunuz.
Hocam ilk başta o hazırda bekletme ve hızlı başlatmayı kapayın. Öyle deneyin olmazsa 21.10.1 ile deneyin.

Hocam ilk başta o hazırda bekletme ve hızlı başlatmayı kapayın. Öyle deneyin olmazsa 21.10.1 ile deneyin.

Tamam hocam şu an zaten son sürüm yüklü o hazırda bekletme hızlı başlatmayı kapatırım girerim oyuna sorun yaşamasam yüklemem ama yaşarsam dediğiniz sürümü yüklerim teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Peki çözer değil mi kesin olarak sorunsuz olur.

Genellikle en stabil sürücüler 22.5.1 ve 22.11.2'dir, tavsiyem 22.11.2'dir. En güncel en stabildir saçmalığına inanmayın.

Yarın 22.11.2'yi kuracagim guncel sürümü kullanıyorum ama illallah ettim gerçekten AMD sistem topladığım için pişmanım ne olursa olsun NVIDIA Intel'den sasmayacaksin.

Geri
Yukarı