RX 6600 için model önerisi

Swift en mantıklısı o bütçede. Pulse modeli nispeten kötü bir soğutma sunuyor RX 6600'de.

Değmez o fark için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RX 6600 Pulse modelinin sıcaklık testleri 7.30'dan sonra başlıyor izleyebilirisiniz.
Gittikçe fiyat azalıyor :D

Benim 1660 fiyatı da düşüyor bir anca satıp üstüne ekleyipte bunu alacağım. Gerçi benimki düşünce hepsinin fiyatı düşüyor ve ekleyeceğim miktar azalıyor ama psikolojik olarak rahatsız hissediyorum.

İnventus'da 6000'e buldum.

Çok iyi. Ben olsam Pulse tercih ederim ama 100 TL fazla vermek gerekir, ben olsam veririm. Vermek istemeyen bunu tercih edebilir. Bu da çok güzel bir model, sadece aydınlatması yok.

İnventus`da 6000`e buldum.
Yapıştır geç, 6600 modellerinde hepsi aşağı yukarı aynı zaten, çok üst düzey bir soğutma performansları yok ama kart da çok güçlü olmadığı için idare ediyor. Swft 219 ile ilgili duyduğum kadarıyla fan dönüş hızları yavaşmış o yüzden az ısınabilir haberin olsun ama pulse'dan daha ağır malzeme kalitesine sahip olduğu için ısı dereceleri aynı korkma yani.

Yapıştır geç, 6600 modellerinde hepsi aşağı yukarı aynı zaten, çok üst düzey bir soğutma performansları yok ama kart da çok güçlü olmadığı için idare ediyor. Swft 219 ile ilgili duyduğum kadarıyla fan dönüş hızları yavaşmış o yüzden az ısınabilir haberin olsun ama Pulse'dan daha ağır malzeme kalitesine sahip olduğu için ısı dereceleri aynı korkma yani.

Hocam eğer arkadaş aydınlatma seviyorsa bence Pulse modelini tercih etsin. 100 TL çok değil.

Hocam eğer arkadaş aydınlatma seviyorsa bence Pulse modelini tercih etsin. 100 TL çok değil.
Valla ben de swft kullandığım için çok şey etmiyom ışıklandırmaya kasanın içini göremeyeceğim bir yerde zaten. Anakart, gpu, aio, ramler ışıksız full.

Geri
Yukarı