RX 6600 model önerisi

PCI-e4.0'ü desteklemiyor bundan dolayı FPS düşüşüne uğramak istemiyorum.

En fazla 5 FPS kaybedersiniz. Fazla bir FPS kaybı olmaz diye biliyorum.

Yanlışsam doğrusunu söyleyip beni aydınlatırsanız sevinirim.

O yüzden en mantıklısı sıfır işlemci ikinci el RX 6600. hayırlı olsun tekrardan.

3 4 FPS ise pek sıkıntı yok bazı yorumlarda ciddi donma ve FPS düşüşlerinin olduğunu gördüm herkes farklı konuşuyor sanırım😁

O yüzden en mantıklısı sıfır işlemci ikinci el RX 6600. hayırlı olsun tekrardan.

Teşekkürler yardımlarınız için.

3 4 FPS ise pek sıkıntı yok bazı yorumlarda ciddi donma ve FPS düşüşlerinin olduğunu gördüm herkes farklı konuşuyor sanırım😁

Bende tam bilmiyorum fakat bir arkadaşım en fazla 3-4FPS kaybedersin demişti.

Teşekkürler yardımlarınız için.
Rica ederim. İyi günler.

PCI-e sürümünün devreye gireceği husus karttan alacağınız verimi düşürme odaklıdır. Örneğin: RX 6500 XT adlı bir kart var ve PCI-e 3.0 bir sistemde performansı oldukça düşüyor. Ancak RX 6600 ve üstünde bu tarz bir durum söz konusu değil.

PCI-e sürümünün devreye gireceği husus karttan alacağınız verimi düşürme odaklıdır. Örneğin: RX 6500 XT adlı bir kart var ve PCI-e 3.0 bir sistemde performansı oldukça düşüyor. Ancak RX 6600 ve üstünde bu tarz bir durum söz konusu değil.

Aydınlandım sağ olun. Bende bir zamanlar RX 6600 alacaktım bir arkadaşımda aynı durumdan bahsetmişti.

Geri
Yukarı