RX 6600 için sürücü önerisi

Ne kadar daha düşük işte onu soruyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video ile aşşağı yukarı aynı alıyorum tabi ki aynı almam beklenmez sonuçta başka faktörler de vardır illa ama benim şu an sorunum öncekinden düşük FPS almam driver ile alakalı olduğunu düşünüyorum ayrıca tek konu FPS de değil maça çok geç giriyor bir ara daha olmuştu böyle bir şey bir şekil çözmüştüm ama şu an yine oldu hani bıktım artık uğraşmak istemiyorum.

Hayır arkadaşın FPS sorununun kaynağı ekran kartı ve driver değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu fanboyluğu bırakın artık şu rezalet AMD kartlarındaki sıkıntılara göz yummayın

şu video ile aşşağı yukarı aynı alıyorum tabi ki aynı almam beklenmez sonuçta başka faktörler de vardır illa ama benim şu an sorunum öncekinden düşük FPS almam driver ile alakalı olduğunu düşünüyorum ayrıca tek konu FPS de değil maça çok geç giriyor bir ara daha olmuştu böyle bir şey bir şekil çözmüştüm ama şu an yine oldu hani bıktım artık uğraşmak istemiyorum.
İşlemcin nedir?

şu video ile aşağı yukarı aynı alıyorum tabii ki aynı almam beklenmez sonuçta başka faktörler de vardır illa ama benim şu an sorunum öncekinden düşük FPS almam driver ile alakalı olduğunu düşünüyorum ayrıca tek konu FPS de değil maça çok geç giriyor bir ara daha olmuştu böyle bir şey bir şekil çözmüştüm ama şu an yine oldu hani bıktım artık uğraşmak istemiyorum.

160-170 FPS gayet normal? İşlemciniz nedir? Maça geç girme oyunla alakalı olabilir mesela Valorant geç giriyor.

6600 kullanıyorum ve bu dediklerinizi yaşamıyorum en güncel sürümü kullanıyorum. İşlemciniz nedir ve Minecraft-Fortnite’da kaç FPS alıyorsunuz?
Fortnite destansı da 70-80 FPS arası ama önceden daha yüksek alıyordum ayrıca sorun sadece FPS değil üstte belirttiğim gibi Minecraft gibi bir oyunda bile 250-300 FPS arası normalden daha az olduğunu düşünüyorum ayrıca işlemcimi sormuşsunuz sistemi vereyim direkt
PowerColor Hellhound RX 6600
İ5 11400
Asus Prime H510M-K ayrıca 16GB ram var 2x8 olmak üzere.

Videolardan daha düşük alıyorum bana anormal geldi adamlar ile sistemimiz aynı mesela Fortnite da çok daha yüksek alıyor.

İyi yapmışsınız hocam en kısa sürede geçmeyi düşünüyorum Nvidia'ya.

Ne olabilir hocam başka ben driver olduğunu düşünüyorum çünkü eski driver da böyle bir problem yoktu tam bilgim yok ama acaba şey olabilir mi driver güncellerken görüntü önbelliği mi öyle bir şey siliyordu galiba ondan dolayı zamanla düzelir mi acaba?

Aynen öyle hocam bir daha AMD kart alırsam ne olayım asla ve asla almayacağım tavsiye de etmiyorum tamamen şans işi arkadaşım da kullanıyor ama onda sorun yok.
Malwarebytes indirip pcni tara. XMP ayarını açmış mıydın biostan?

Arkadaşlar maça geç girme olayı internet değil diğer oyunlar da öyle bir sorun yok böyle giriş ekranında bir anda GPU kullanımı çok yükseliyor bazen girmiyor hatta sonradan çözmüştüm şu an yine var.

Geri
Yukarı