RX 6600 kullanıcıları memnun mu?

Hocam FPS bakımından memnunum hiç WattMan hatası almadım benim yaşadığım tek sorun oyunlarda saçlar ve sakallar pürüzlü gözüküyor anti aliasing ultraya çeksem bile fark olmuyor. (God of War AC Valhalla Miles Morales gibi oyunlarda test ettim)

TLOU 1 girdigim zaman bende de oyleydi duzeltemedim hiç. Saçlar puruzluydu sadece.

Hocam FPS bakımından memnunum hiç WattMan hatası almadım benim yaşadığım tek sorun oyunlarda saçlar ve sakallar pürüzlü gözüküyor anti aliasing ultraya çeksem bile fark olmuyor. (God of War AC Valhalla Miles Morales gibi oyunlarda test ettim)
FSR kapatıp bu ayarları açmayı veya kapatmayı deneyin.

Ekran görüntüsü 2023-05-13 195117.png

Sapphire kullaniyor galiba. @cumali_032
Teşekkürler. Evet Sapphire RX6600 kullaniyorum.
Ben memnunum ama ASUS Dual kullanıyorum. WattMan vermedi tabii kisa sureli kullaniciyim ama vermedi su anlik. Driver ilk guncellendigi zaman kasma oluyor oyle bir problem var. Bir sure sonra geciyor. Sen yasar misin bilmem.
Hiç gereksiz yere Wattman almadım. Kronik veya ssorunl model değil. RTX 3060'dan açık ara daha iyi.

Teşekkürler. Evet Sapphire RX6600 kullaniyorum.

Hiç gereksiz yere Wattman almadım. Kronik veya ssorunl model değil. RTX 3060'dan açık ara daha iyi.
Teşekkür ederim hayırlısı artık kart gelince yazacağım tekrar.

Teşekkür ederim benim için çok önemli değil yıllardır low Med ayarlarda oynadığım için dikkatimi bile çekmez. Şu an satıcı arkadaş kargolasa iptal etmese yeter 🙂

Teşekkür ederim hayırlısı artık kart gelince yazacağım tekrar.

Teşekkür ederim benim için çok önemli değil yıllardır low Med ayarlarda oynadığım için dikkatimi bile çekmez. Şu an satıcı arkadaş kargolasa iptal etmese yeter 🙂
Şimdiden hayırlı olsun, bu fiyata göre iyi bir kart aldınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı