RX 6600 satılıp 2. el RX 6700 XT alınır mı?

Hocam müsaitseniz bakar mısınız bir Reddit'te işlemci az güç tükettiği için 550W da çalışır diyonlar RX 6800 eğer öyleyse 6800 alabilirim ne dersiniz?

Eğer o PSU 12v kanalından 500W üzerinde güç veriyorsa sorunsuzca yeter diye düşünüyorum, ama kart 2x8 pin güç girişi istiyor, eğer PSU'da 2 adet 8 pin çıkış yoksa dönüştürücü de alman gerekecek, 4+4 olan CPU için onu sayma hocam.

Son düzenleme:
Sanırım sıfır 6700 XT veya sıfır 3060 Ti alacağım hepiniz sağ olun az bir şey daha ödeyip sıfır almak en iyisidir.

6700 XT yerine 3060 Ti almak gibi bir hataya sakın düşme hocam.

6700 non XT nasıldır.

Ben kullanıyorum çok iyi karttır 1080p için, hatta 2K için de yeterli şimdilik. Kendi fiyat klasmanında rakipsiz diyebilirim hem 10 GB VRAM var, oynadığım bütün oyunları Ultra ayarlarda oynuyorum.

Ben kullanıyorum çok iyi karttır 1080p için, hatta 2K için de yeterli şimdilik. Kendi fiyat klasmanında rakipsiz diyebilirim hem 10 GB VRAM var, oynadığım bütün oyunları Ultra ayarlarda oynuyorum.

3060 Ti yerine en kötü onu alırım o zaman. Bir de dolaptan filan sıfır alınır mı?

3060 Ti yerine en kötü onu alırım o zaman. Bir de dolaptan filan sıfır alınır mı?

Hocam ben dolaptan hiç alışveriş yapmadım eğer kart sıfırsa ve güvenli ödeme yöntemi varsa gayet alınabilir, bir sorun olacağını sanmam. Yanlış anlama ben 3060 Ti'ye kötü demiyorum, o fiyat bandında daha iyi kartlar var ve 8 GB VRAM olması sebebiyle tercih etmedim. 6700 10GB ile 3060 Ti arasında %3-4 fark var en fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı