RX 6600 sıkıntılı mı?

Sinerji de 6500 fiyatı. Hem de gigabyte modeli.

Şu AMD Nvidia rekabetinde bir anlayamadık şu işi. AMD'nin eski wattman hatalı, stabil olmayan kartlarıyla bu kartların ne ilgisi var?

Bir an önce geçmenizi öneririm şu an fiyatlar zaten çıkış fiyatlarına geldi dolar euro artarsa daha artacaktır stok konusunda dediğim gibi stok bulunuyor düşeceği kadar düştü bu kurla daha düşeceğini zannetmiyorum.

Ne alaka Hepsiburada'da 5500 liraya düşüyor takip edersen.

Doğrudur hocam zaten ben Sapphire modelini 5900 diye biliyordum 5700'e bile varmış, indirimle 5400-5500 civarına rahat düşer.

Bir an önce geçmenizi öneririm şu an fiyatlar zaten çıkış fiyatlarına geldi dolar euro artarsa daha artacaktır stok konusunda dediğim gibi stok bulunuyor düşeceği kadar düştü bu kurla daha düşeceğini zannetmiyorum.

Peki hocam sizce tahminen ne zamandan itibaren fiyatı artar? Benim o ekran kartının parasını toplamam için 1-2 aya ihtiyacım var.

Peki hocam sizce tahminen ne zamandan itibaren fiyatı artar? Benim o ekran kartının parasını toplamam için 1-2 aya ihtiyacım var.

1-2 aya çok fiyatın değişeceğini düşünmüyorum ama kışa doğru dolar euro kuru oynaklık yapabilir siz elinize para geçer geçmez alın derim.

Süper hocam. Elime 1 ay sonra para geçiyor. Peki sizce i5 10400F ile herhangi bir darboğaz yaşar mıyım ? (1920x1080 çözünürlük.)
ATM parama el koydu ben alamıyorum şuan 😆

Süper hocam. Elime 1 ay sonra para geçiyor. Peki sizce i5 10400F ile herhangi bir darboğaz yaşar mıyım ? (1920x1080 çözünürlük.)
Yaşamazsın bende aynı işlemciyi kullanıyorum

Geri
Yukarı