RX 6600 sistem Fortnite'da FPS düşmesi oluyor

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ekran kartım RX 6600 işlemcim Ryzen 5 3500 8 GB 3000 MHz RAM var bir de. Fortnite oynarken farklı farklı ayarlar denedim ama drop sorununu çözemedim. Sistemim yeterli diye düşünüyorum sadece RAM yetersiz gibi. Şu an oynadığım grafikte oyun çamur gibi gözüküyor arada drop olsa da oynanıyor fakat böyle de gram zevk vermiyor. Ayarları nasıl yapmalıyım?

Otomatik ayarla seçeneğini seçiyorum bilgisayarıma göre kendi ayarlıyormuş öyle. Çoğu şeyi destansıya çekti. Oyuna girdim yine droptan oynnamıyor niye böyle anlamadım bir türlü?

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam. Ekran kartım RX 6600 işlemcim Ryzen 5 3500 8 GB 3000 MHz RAM var bir de. Fortnite oynarken farklı farklı ayarlar denedim ama drop sorununu çözemedim. Sistemim yeterli diye düşünüyorum sadece RAM yetersiz gibi. Şu an oynadığım grafikte oyun çamur gibi gözüküyor arada drop olsa da oynanıyor fakat böyle de gram zevk vermiyor. Ayarları nasıl yapmalıyım?

RAM'le alakalı olduğunu düşünüyorum. Benim APU sistemimde de 8x1 RAM olduğunda arada harita yüklenmelerinde sorunlar oluyordu. RAM aldıktan sonra hem o sorun düzeldi hem de FPS artışı olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı