RX 6600 sistemde CapCut kasıyor

Emirza

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, video editleme için CapCut kullanıyorum fakat uygulamaya attığım videolar çok olmamasına rağmen (yaklaşık 1 saatlik video) kasmaya başlıyor. Kendi sitesinden CapCut'ı indirirken bilgisayarınız rahattlıkla CapCut'ı çalıştırabilir diye ibare çıkıyor. Proxy vs her şeyi yaptım halen kasıyor.

Bilgisayar özelliklerim.
AMD Radeon RX 6600 8 GB.
AMD Ryzen 5 5500 6 Core 12 thread.
ASUS Prime B450M-A II.
Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz 2x8 GB.
WD Blue SN570 500 GB SSD.

1 saat ne kanka, capcut dediğimiz uygulama kısa videolar için üretilmiş bir uygulama. Sar abime ordan bi Premiere Pro.

1 saat ne kanka, CapCut dediğimiz uygulama kısa videolar için üretilmiş bir uygulama. SAR abime oradan bir Premiere Pro.

CapCut bilgisayar versiyonu kısa videolar için değil sosyal medya için üretilmiştir. Premier ise profesyonel işler için üretilmiştir mesela elinde bir video var color ayarını vs Premiere üzerinden yaparsın neden çünkü üzerinde daha fazla oynayabilirsin.

CapCut bilgisayar versiyonu kısa videolar için değil sosyal medya için üretilmiştir. Premier ise profesyonel işler için üretilmiştir mesela elinde bir video var color ayarını vs Premiere üzerinden yaparsın neden çünkü üzerinde daha fazla oynayabilirsin.
Bremın Premiere daha rahat olursun ben hiç görmedim CapCut ta ağır projelerle çalışan insanları. Ha bende CapCut kullanıyorum ama editi Pr de yapıyorum efektleri CapCut'tan alıyorum ki onlarda 20 saniye filan oluyo (video).

Geri
Yukarı