RX 6600 sistemde FPS düşmesi

Merhaba iade işlemini başlattım satıcının Amazon olması güzel bir durum ama dediğim gibi format attım eski sürücüleri denedim Afterburner'den baktığım zaman işlemcimin %70 kullanıldığını ekran kartımında 80 civari kullanildiğini gördüm ama FPS değerleri çok dengesiz bir yerde 80 FPS alırken aynı sahne içinde 45'lere 30'lara düşüyor
Kast ettiğim oyunlar yukarıda belirttiğim oyunlar.

Merhaba iade işlemini başlattım satıcının Amazon olması güzel bir durum ama dediğim gibi format attım eski sürücüleri denedim Afterburner'den baktığım zaman işlemcimin %70 kullanıldığını ekran kartımında 80 civari kullanildiğini gördüm ama FPS değerleri çok dengesiz bir yerde 80 FPS alırken aynı sahne içinde 45'lere 30'lara düşüyor
Kast ettiğim oyunlar yukarıda belirttiğim oyunlar.

Düzeldi mi sorun?

Merhaba kartım çok fazla WattMan hatasına düştü bende bu yüzden iade etme kararı aldım sağ olsun Amazon gerçekten bu konuda çok başarılı RTX 3050 alacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fps farkı bayağı fazla iki kartın aynı karttan bir adet daha alıp o da sıkıntılı olursa onu iade edip alsan daha mantıklı bence

Selam sistemim.
  • Ryzen 5 1600 AF.
  • RX 6600 Sapphire Pulse Edition.
  • 16 GB DDR4 3000 MHz RAM.
  • 256 GB M.2 +240 GB SATA SSD+500GB HDD.
  • FSP 500W AHBC güç kaynağı

Bu sistemde Jedi Fallen Order ve NFS Payback gibi oyunlarda FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. Eski ekran kartım 750 Ti'ydı, bugün itibari ile yeni kartım ulaştı. DDU ile sürücüleri silip temiz bir sürücü kurulumu yaptım. Radeon Adrenalin son sürüm kurulu. Yardımlarınızı bekliyorum.
dostum ekran kartını iade edip gtx 1080 ti yada gtx 1660 ti tisiz olanınıda alabılırsın hem paran kalır kalan parayı bırıktırıp ıslemcı alırsın

Dostum ekran kartını iade edip GTX 1080 Ti'ya da GTX 1660 Ti tisiz olanınıda alabılırsın hem paran kalır kalan parayı bırıktırıp ıslemcı alırsın.

Cevap için teşekkürler bende 1660 Super bakıyorum ama 0 biraz pahalı duruyor 2. el bakacağım belki çok zorlarsam 2060 alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı