RX 6600 sorun yaşatır mı?

samael3

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm PC alacağım. RX 6600 ekran kartı var. AMD hakkında driver ve ısınma sorunu oluyor diyorlar. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Fiyatı için AMD alıyorum, yoksa Intel alırım. İşlemci de Ryzen 5 5500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamünaleyküm PC alacağım. RX 6600 ekran kartı var. AMD hakkında driver ve ısınma sorunu oluyor diyorlar. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Fiyatı için AMD alıyorum, yoksa Intel alırım. İşlemci de Ryzen 5 5500.

Eskidendi yazilim sorunlari gunumuzde yazilim hatasi alan belki 100 kisiden 1 kisidir. Ayrica kart saf guc olarak oldukca gucludur.

İlk olarak Intel için şu anda ekran kartı yok ikinci olarak da RX 6000 serisi RTX ekran kartlarının AMD versiyonu denilebilir.

AMD driver sorunları eskide kaldı sorun yaşayan nadir kişilerdir ve RX 6500 XT kullanıyorum Forza Horizon 5'i 1080p yüksek ayar 60 FPS sabit ekran kartı fanları çalışmadan oynuyorum AMD RX6000 serisi ile kendini çok geliştirdi.

1.5 aydır RX 6600 kullanıyorum öncesinde 1 sene RX 5500xt ve 1 sene RX 570 kullandım hiçbirinde sorun yaşamadım. Öncekiler şansım yüzünden denk gelmemiş olabilir ama yeni nesilde genel olarakta çözüldü diye biliyorum

1.5 aydır RX 6600 kullanıyorum öncesinde 1 sene RX 5500xt ve 1 sene RX 570 kullandım hiçbirinde sorun yaşamadım. Öncekiler şansım yüzünden denk gelmemiş olabilir ama yeni nesilde genel olarakta çözüldü diye biliyorum
Wattman gibi hatalar 500 ve 5000 serisinde ciddi oranda fazlaydı. Bu sorunlar %90 çözüldü yeni seri ile. Ama yine de forumda bazen denk geliyorum çok nadirde olsa hata alan.

Geri
Yukarı