RX 6600 undervolt nasıl atılır?

Sorunu tam olarak anlamadan garantiye yollamak istemiyorum çünkü ilgilenmezlerse boşuna gidip gelirse tamir görmezse boşuna göndermiş olacağım zamanım gidecek ve görüntü alacak başka kartım yok.

Bugün oyuna girmedim ve kasanın yan kapağı açık MSI MAG Forge 100M sonuç bu yeni açtım sayılır bilgisayarı.

Eki Görüntüle 1676665
Normal bu sıcaklık zaten Zero-RPM açık. En sağdan özele tıkladıktan sonra fan tuning sekmesini enable yaptıktan sonra Zero-RPM tikini kaldır sıcaklıkların düşücek.

1676919512757.png

Sorunu tam olarak anlamadan garantiye yollamak istemiyorum çünkü ilgilenmezlerse boşuna gidip gelirse tamir görmezse boşuna göndermiş olacağım zamanım gidecek ve görüntü alacak başka kartım yok.

Bugün oyuna girmedim ve kasanın yan kapağı açık MSI MAG Forge 100M sonuç bu yeni açtım sayılır bilgisayarı.

Eki Görüntüle 1676665
Zero rpm modunda iyi değerler ama piksellenme gidip gelme hiç iyi şeyler değil.

O görsel de fan çalışmıyordu zaten yanlış mıyım? 0 RPM gözüükyor.

Hocam siz bana 0RPM'iniz açık olmasına rağmen iyi değerler kapatın sıcaklık düşecek dediniz aniden 6 derece artıp 60 derece üstlerine çıktı o civarlarda takıldı düştü çıktı boştayken sürekli 60ı gördü diyorum.

Hocam siz bana 0RPM'iniz açık olmasına rağmen iyi değerler kapatın sıcaklık düşecek dediniz aniden 6 derece artıp 60 derece üstlerine çıktı o civarlarda takıldı düştü çıktı boştayken sürekli 60ı gördü diyorum.
Ben öyle bir şey demedim dostum yanlışın var. Değerler normal dedim ama kapat sıcaklık düşecek tarzı bir şey demedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı