RX 6600 ve i3 10100F darboğaz yapıyor mu?

Feyyaz1903BJK

Centipat
Daha fazla  
Dostlar cok anlamıyorum da ne kadar darboğaz var?

IMG_20220401_174238.jpg

Darboğaz yok, ama işlemci zora girmiş. Alt çekirdeklerde 86% aşağısı yok ama sıcaklıklar iyi, bu şekilde kullanabilirsiniz.

Görsele göre darboğaz yok ama olmayacağı anlamına gelmez. Oyundan oyuna hatta oyunda bulunduğun yere göre değişir bu darboğaz miktarı. Ayrıca merak ediyorum RX 6600 hangi model?

Görsele göre darboğaz yok ama olmayacağı anlamına gelmez. Oyundan oyuna hatta oyunda bulunduğun yere göre değişir bu darboğaz miktarı. Ayrıca merak ediyorum RX 6600 hangi model?
Sapphire Pulse usta
Elbet darboğaz olacağını biliyorum şimdilik birkac ay bu islemciyle idare etmek zorundayım cok sorun olmaz diye düşünüyorum,dogru mu düşünüyorum?

Sıcaklıklar biraz fazla gibi o modele göre. Kasa hava akışı kötü muhtemelen.

Sorun olmaz. Bazı oyunlarda biraz daha düşük FPS alırsın sadece.
Evet kasa hava akışı pek iyi değil, kapalı bir yerde duruyor maalesef.Bunun için yapabileceğim bir sey var mi islemci sogutucusu tarzi bi donanim veya herhangi bir sey?

Evet kasa hava akışı pek iyi değil, kapalı bir yerde duruyor maalesef. Bunun için yapabileceğim bir şey var mi işlemci soğutucusu tarzı bir donanım veya herhangi bir şey?
Kapalı yerden duruyorsa klasik fan ekleme veya kasanın kapağını açma gibi şeyler dışında pek bir seçeneğin yok.

Sıcaklıklar biraz fazla gibi o modele göre. Kasa hava akışı kötü muhtemelen.

Sorun olmaz. Bazı oyunlarda biraz daha düşük FPS alırsın sadece.
Soyle bir sey yaptım kasayi disari aldim bir tarafini da açtım sorun olur mu?
Kapalı yerden duruyorsa klasik fan ekleme veya kasanın kapağını açma gibi şeyler dışında pek bir seçeneğin yok.
Furmark testi yaptim bu şekilde 68 derece cikti Msa8x 1080p
Furmark testi yaptim bu şekilde 68 derece cikti Msa8x 1080p

Dosya Ekleri

• IMG_20220401_185555.jpg
    IMG_20220401_185555.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 114

Geri
Yukarı