RX 6600 ve R5 5500 sistem için Starfield ayar tavsiyesi

İşletim sistemi
Windows 10

MustafAlpha

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
rx6600
İşlemci
r5500
Arkadaşlar Starfield'ı açıyorum ill 10 dakika kasma yok güzel güzel oynuyorum sonra bir kasma geliyor FPS 20-15 yerlerde sürekli oyunu kapatıp açınca düzeliyor buna bir çare var mı? Ve sistemim için güzel bir ayar önerir misiniz? Low'da ve FSR2 açıkken oyun gerçekten çok kötü gözüküyor.

Eğer sistem özellikleri nedeniyle kasıyorsa başlarda da kasar, oyunun 10. dakikadan itibaren kasmasi başka bir şeyin habercisi olabilir.

Video içinde görünün optimize ayarları kullanabilirsiniz. FSR2 bende görüntü problemi yaratmıyor, kapatabilirsiniz diğer ayarlar yapıp.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanla ayarlı video, biraz ileride gerekli atarlar mevcut.

Oyun SSD'ye kurulu değil mi? Değilse mutlaka kurmalısınız, ona göre ayarlanmış oyun ve çeşitli yüklemeler vs., yoksa saçma sapan bi performans düşüşü oluyor.

Oyunu FSR kapalı ve Yüksek ayarlarda 40 FPS civarı oynadım. Bahettiğiniz sorun ile karşılaşmadım. Sistemim de sizinki gibi RX6600 ve R5 5500 tabanlı. Oyun SSD'ye kurulu değilse SSD'ye kurun.

Oyunu FSR kapalı ve Yüksek ayarlarda 40 FPS civarı oynadım. Bahettiğiniz sorun ile karşılaşmadım. Sistemim de sizinki gibi RX6600 ve R5 5500 tabanlı. Oyun SSD'ye kurulu değilse SSD'ye kurun.
Oyun SSD'ye kurulu değil mi? Değilse mutlaka kurmalısınız, ona göre ayarlanmış oyun ve çeşitli yüklemeler vs., yoksa saçma sapan bi performans düşüşü oluyor.
ssd ye kurulu

Yeni konular

Geri
Yukarı