RX 6600 ve R5 5600 sistem CS:GO düşük performans

1600 af

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 3000 16cl
Merhaba arkadaşlar, aslında yalnızca CS:GO ve Bannerlord oyunlarında sorun yaşıyorum CS'de FPS 500'den 100'lere düşüyor anlamsız bir şekilde Bannerlord'da ise 5-10saniyede bir drop oluyor ikisi birbirinden bağımsız problemler gibi duruyor yardımlarınızı bekliyorum :).

AMD sistemlerde hep drop sorunu oluyormuş sanırım duyduğuma göre kaderim bu mu yoksa çözebilir miyiz?

Dostum alırken düşünecektin üzgünüm. Boşuna pahalı değil bu NVIDIA kartlar. AMD ucuz et.
*Yorumuma hahacılar dadanmış. AMD seviciler yorum yapamıyor ama haha atıp geçiyor.*

Ekran kartını kullanırken diğer bileşenleride önemli dostum. 6500 XT aldım drop yiyorum AMD çöp demen çok yanlış.

CPU: R5 5600 GPU: XFX RX 6600 MB: MSI B450M RAM: Corsair Vengeance 2x8 16 GB 3000MHz hocam model dediğiniz için ben onu marka olarak da algıladım markalarını da yazdım.
Isı değerleriniz ne kadar hocam böyle bir sistemde drop yemen anormal.

Ekran kartını kullanırken diğer bileşenleride önemli dostum. 6500 XT aldım drop yiyorum AMD çöp demen çok yanlış.

Isı değerleriniz ne kadar hocam böyle bir sistemde drop yemen garip geldi.

Hocam ekran kartı 1500RPM fan hızında 70i geçmiyor işlemcim ise Wraith Prism ile kullanıyorum CS:GO'da 65-68 derece genelde Cyberpunk'da ise 83 derecede çalışıyor onda hiç drop yok ama çok rahat oynuyorum.

Merhaba arkadaşlar, aslında yalnızca CS:GO ve Bannerlord oyunlarında sorun yaşıyorum CS'de FPS 500'den 100'lere düşüyor anlamsız bir şekilde Bannerlord'da ise 5-10saniyede bir drop oluyor ikisi birbirinden bağımsız problemler gibi duruyor yardımlarınızı bekliyorum :).

AMD sistemlerde hep drop sorunu oluyormuş sanırım duyduğuma göre kaderim bu mu yoksa çözebilir miyiz?

Bende de RX 5600XT ve Ryzen 5 5600 var ve hiçbir sorun yaşamıyorum CS:GO FPS 400 ile 700 arası gidip geliyor sizde başka bir sorun olabilir mesela sürücüleri silip yükleyin ya da sicaklıkları kontrol ediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı