RX 6600 WattMan hatası devam ediyor mu?

toprakcinar

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400f 2.90@ - GTX 40600 -16 GB RAM - Powerboost Stallion 700 W Bronze 80+ - 1 TB HDD - 240 SSD
İnternette her yerde RX 6600 sürekli savunuluyor. Bende fiyatı yüzünden düşünüyorum fakat WattMan hatasından korkuyorum. Eğer bu sorun hala varsa aynı fiyata RTX 2060 almak istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Geçen sene ocak ayında RX6600 XT aldım aldığım gün 2 kere siyah ekran yedim en son 3. siyah ekranda da komple radeon software silindi üstelik komple DDU ile temiz driver kurmama rağmen, ertesi gün kartı iadeye gönderip RTX3060 aldım kafa rahat etti.

Şuan da RX6800 kullanıyorum sıfır sıkıntı, tertemiz akıyor kart.

AMD böyle bir şey işte.

Geçen sene ocak ayında RX6600 XT aldım aldığım gün 2 kere siyah ekran yedim en son 3. siyah ekranda da komple radeon software silindi üstelik komple DDU ile temiz driver kurmama rağmen, ertesi gün kartı iadeye gönderip RTX3060 aldım kafa rahat etti.

Şuan da RX6800 kullanıyorum sıfır sıkıntı, tertemiz akıyor kart.

AMD böyle bir şey işte.
Bütçem çok yok ilk defa Pc toplayacağım Rtx2060 mantıklı mı sence ?

Geçen sene ocak ayında RX6600 XT aldım aldığım gün 2 kere siyah ekran yedim en son 3. siyah ekranda da komple Radeon Software silindi üstelik komple DDU ile temiz driver kurmama rağmen, ertesi gün kartı iadeye gönderip RTX3060 aldım kafa rahat etti.

Şu an da RX6800 kullanıyorum sıfır sıkıntı, tertemiz akıyor kart.

AMD böyle bir şey işte.

RX 6800 bu karttan memnun musun?

Geri
Yukarı