RX 6600 XT 3500 TL'ye alınır mı?

Hocam alınırda dikkatli olun bu kartların çoğu mining için kullanmış oluyor almadan önce funmark tesleri gibi test yapmasını isteyin ve garanti bandrolünün kart üzerinde sağlam olduğundan emin olun

Maksimum bütçeniz ne kadar acaba? Bu fiyata alınır da daha iyi kart önermek isteriz.
Bütçe 4000'e de çıkabilir ama işlemcim r5 3600 ve monitörüm 1080p daha fazlasına gerek var mı bilmiyorum. 2500'e 1660 SUPER alacaktım ama bunu al dediler.

Hocam alınırda dikkatli olun bu kartların çoğu mining için kullanmış oluyor almadan önce funmark tesleri gibi test yapmasını isteyin ve garanti bandrolünün kart üzerinde sağlam olduğundan emin olun
Elden alacağım belki internet kafeye götürüp test yaptırabilirim ama pek anlamıyorum.

Anlıyorum, işlemciniz Ryzen 5 3600 ise bu kartı almanız daha iyi olur. Eğer işlemciniz Ryzen 5 5500 olsaydı RX 6700'e, Ryzen 5 5600 olsaydı RX 6700 XT'ye bakmanızı önerecektim. İşlemciniz yetersiz, bu iki kartla muhtemelen darboğaz yapar.

Bütçe 4000'e de çıkabilir ama işlemcim r5 3600 ve monitörüm 1080p daha fazlasına gerek var mı bilmiyorum. 2500'e 1660 SUPER alacaktım ama bunu al dediler.
Hocam şöyle söyleyeyim ben yıllardır nvdia kart kullandım en son da rtx 2070 modeli kullandım ancak o kartı bugün sattım ve rx 6750 xt modelini aldım aşırı araştırmalar yaptım rtx 3060 ti ile bu kart arasında kaldım aslında daha iyisinide alırdım ama şuan kullandığım işlemci o kartı beslemekte zorlanabileceği için şuanlık böyle yaptım artık bu amd son kartlarında baya bi aştı ve vramı yüksek diye aldım eğer bu fiyatlarda ürün alacaksanız kesinlikle amd kartlarında f/p olanlara bakın

Ben 2. el almanı önermem çok takıntılıyım sen takıntılı değilsen sorun çıkarsa yazık olur paraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı