RX 6600 XT alınır mı?

Şuan fiyatları çok yüksek bence 5600x in. 2021 ekim ayında 2750 tl idi. F/p i5 11400 2000 idi.
Şuan i5 11400 2600 (%30 artış)
Şuan r5 5600x 4300 (%60 artış)
(Fiyatlar Akakçeden baz alınmıştır.)

İyi ama ben fiyatı yüksek diye hatırlıyorum 5600X düşünürdüm yine.

Şu an neredeyse aynı fiyattalar.

6600XT denemiş biri olarak kesinlikle berbat bir kart. Çoğu oyunda anlık donma, FurMark testinde 8X açıkken 19 20 FPS vermesi, yazılım hataları vs render ve oyun için alacaksınız kesinlikle NVIDIA tek geçerim. Aldığıma pişman oldum. Fiyatına göre kötü kart. 3060 ile kıyas yapanlar hangi kafayla yaptılar merak ediyorum. İkisini de denedim 3060 kesinlikle daha stabil ve performansı daha iyi.

6600XT denemiş biri olarak kesinlikle berbat bir kart. Çoğu oyunda anlık donma, FurMark testinde 8X açıkken 19 20 FPS vermesi, yazılım hataları vs render ve oyun için alacaksınız kesinlikle NVIDIA tek geçerim. Aldığıma pişman oldum. Fiyatına göre kötü kart. 3060 ile kıyas yapanlar hangi kafayla yaptılar merak ediyorum. İkisini de denedim 3060 kesinlikle daha stabil ve performansı daha iyi.

Alali neredeyse 1 sene olacak 3060 gercekten stabil ve daha rahat bir ekran karti ve performansida daha iyi RX 6600 XT'ye gore bende diyorum keske RTX3060 alsaydim diye o zaman 2'sinden birini alabiliyordum ama ben sirf R5 5600X islemci icin RX 6600 XTli sistemi almistim pismanim ama yine de cok bir sorun yasamadim şu an umarim ekran kartimi degistirene kadar bana yeter.

Senin gibi bende videolara bakarak aldım.Ama pişman oldum.Bunu dile getirdim ki diğer insanlarda yanılmasın.Fan boy filan yazmışlar 😀 Banane kartların markasından ben aldığım performansa bakarım.

Arkadaşlar hemen atlamayın vardır belki bir bildiği adamın.

Geri
Yukarı