RX 6600 XT CoD Black Ops II siyah ekran hatası

HAWKARD

Decapat
RAM
8*2 3200 mHz
Ekran kartı
MSI RX 6600 XT
Anakart
MSI b-560 M-A PRO
İşlemci
i5-11400F
CoD Black Ops II oynarken oyuna devam et dediğimde bölüm başlarken siyah ekranda kalıyor ve arka tarafta bir hata veriyor. Ne Alt Tab çalışıyor ne de alt F4. internette olan saat değiştirme çözümünü denedim ama bir şey fayda etmedi.
Daha önce bu sorunu yaşayan ve çözümü bulan var mı?

CoD Black Ops II oynarken oyuna devam et dediğimde bölüm başlarken siyah ekranda kalıyor ve arka tarafta bir hata veriyor. Ne Alt Tab çalışıyor ne de alt F4. internette olan saat değiştirme çözümünü denedim ama bir şey fayda etmedi.
Daha önce bu sorunu yaşayan ve çözümü bulan var mı?
Ekran karti uygulamasında hata veriyormu baktınız mı hiç

Ekran kartı driverin yüklu ise programa giriş yapıp sağ üstteki zil işaretine tıklaman yeterli. Eğer bir hata vermiş ise zaten orada görünür. Hata var ise sorun ekran kartında olabilir.

Dün ekran kartını güncelledim orada bir bildirim yoktu, onun haricinde bir çözüm biliyor musunuz? Bu arada verdiği hata " unhandled exception caught " diye bir pencere açılıyor ama tıklanmıyor ona Alt+Tab yapılıyor ama pencere değişmiyor sadece siyah ekranda kalıyor görüntü.

Konuyu hortlatmak istemezdim ama hala bir çözüm bulamadım. Fikir sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı