RX 6600 XT düşük watt harcıyor

O zaman muhtemelen sorun başka bir yerde

Tek ümidim PSU zaten her türlü alacaktım bakalım sonuç ne olacak yine düzelmezse gizemini korumaya devam edecek ve bende kafayı sıyırarak hayatıma devam edeceğim.

Tek ümidim PSU zaten her türlü alacaktım bakalım sonuç ne olacak yine düzelmezse gizemini korumaya devam edecek ve bende kafayı sıyırarak hayatıma devam edeceğim.
Anakart modelini yazar mısın tam olarak ?

Tekrar iade edebileceğin bir yerden pcle 4.0 olan bir anakart alıp dene bence.
Anakartla watt sorununun tam olarak ne bağlantısı olabilir peki söyler misin? Çünkü arkadaşimda da aynı sistem var ama onda hiçbir sorun yok.

Anakartla watt sorununun tam olarak ne bağlantısı olabilir peki söyler misin? Çünkü arkadaşimda da aynı sistem var ama onda hiçbir sorun yok.
Aynı tarz sorunlar yaşıyordum konu geçmişlerimde görebilirsin watt değeri düşüp düşüp kasıyordu, anakart değiştirdiğimden beri bir tık daha iyi. Çünkü işlemcin ve ekran kartın pcle 4.0 çalışıyor senin anakart ise 3.0 direkt olarak watt sorununa sebep diyemem ancak psu değiştirdikten sonra çözemezsen bir şeyler denemen gerek.

Deneyebilirim fakat direkt olarak watt sorununu çözeceğini düşünmüyorum çok saçma bir sebep çıkacak gibi hissediyorum ama hayırlısı artık. Ek olarak birkaç fotoğraf atıyorum daha iyi anlaşılır. Sizce böyle olması normal mi? Sırf GTA diye düşünme RDR 2 Cyberpunk CoD dahil LoL ve Valorant bile böyle oluyor stabilize yok resmen.

Afterburnerde power limit kaçta duruyor ?

Kartı 2. El mi aldınız?
AMD Geliştirilmiş Senkronizasyon açık mı?
FreeSync açık mı?
BIOS güncel mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…