RX 6600 XT ekran kartı önerisi

Hayır, işlemci yeterince güçlü. Bu fiyatlara 6700 XT varken kaçırmayın. Arada büyük farklar var.

Modeli beğenmiyorum fakat fiyat çok uygun. En kötü underclock yapılır yine kullanılır.

Yalnız neden ilanda 6700XT yazarken fotoğraflarda 6600XT fighter modeli var? @B 52 Stratofortress dikkatinizi çekti mi?

Modeli beğenmiyorum fakat fiyat çok uygun. En kötü underclock yapılır yine kullanılır.

Yalnız neden ilanda 6700XT yazarken fotoğraflarda 6600XT fighter modeli var? @B 52 Stratofortress dikkatinizi çekti mi?
Evet, indirim konusunu (onay bekliyor) açtım. Bu duruma da değindim ve ben de tam olarak bir şey diyemiyorum

Evet, indirim konusunu (onay bekliyor) açtım. Bu duruma da değindim ve ben de tam olarak bir şey diyemiyorum

Garip, o fighter modeli görüp ''bu soğutma bu karta çöp'' dedim ama yazılı olan ''Spectral White'' modeli ise gayet yeterli. Yani bu işte bir iş var çözemedim. Umarım yanlış olan resimlerdir.

Tükenmiş gözüküyor yada silmişler.

@Sepet attığım XFX kartlar soğutma anlamında çok iyiler. 6650 XT'de bir tık daha iyi.

Sapphire Nitro+ RX 6600 XT (7000 TL)
MSI RX 6600 XT Mech 2X (8000 TL)
Asus RX 6600 XT Dual OC (8689 TL)

Asus ve Msi modelleri aradaki fiyat farkını hak ediyor mu?

Geri
Yukarı