RX 6600 XT FPS düşmesi yapmaya başladı

claretredblack

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller, yaklaşık 3 aydır RX 6600 XT kullanıyorum ve oyunlarda hiçbir problem yoktu ama 2-3 gündür hem ekran 10-20 saniye siyahlaşıp hata veriyor hem de oyunlarda çok fazla FPS düşmesi oluyor. Apex'te 200 FPS alırken bir anlık 100'e düşüyor LoL'de de aynı şekilde. DDU ile ekran kartı driverini silip tekrar yükledim. Daha önce böyle bir problem yoktu çok canımı sıkmaya başladı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eskiden 22.6.1 Kullanıyordum hata vermeye başlayınca silip 22.5.1 indirdim yine işe yaramayınca tekrar 22.6.1 kurdum ama sorun hala devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller, yaklaşık 3 aydır RX 6600 XT kullanıyorum ve oyunlarda hiçbir problem yoktu ama 2-3 gündür hem ekran 10-20 saniye siyahlaşıp hata veriyor hem de oyunlarda çok fazla FPS düşmesi oluyor. Apex'te 200 FPS alırken bir anlık 100'e düşüyor LoL'de de aynı şekilde. DDU ile ekran kartı driverini silip tekrar yükledim. Daha önce böyle bir problem yoktu çok canımı sıkmaya başladı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eskiden 22.6.1 kullanıyordum hata vermeye başlayınca silip 22.5.1 indirdim yine işe yaramayınca tekrar 22.6.1 kurdum ama sorun hala devam ediyor.

Hocam ısınma sorunu olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı