RX 6600 XT için işlemci tavsiyesi

Bragne

Kilopat
Daha fazla  
Sistem özelliklerim: RX 6600 XT, Ryzen 3600, B550A Plus anakart, 8x2 3000 MHz RAM, 1TB SSD, 500W 80+ Xigmatek xpower PSU.
1080p monitör kullanıyorum. Ghost Recon Wildlands, Assassin's Creed'in son oyunlarinda CPU, GPU'yu besleyemiyor. Ultra ayarlarda oynadığım halde GPU kullanimi yüzde 60'larda geziyor ve FPS de 40'lara kadar düşüyor. Uygun bir işlemci tavsiye edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerim: RX 6600 XT, Ryzen 3600, B550a Plus anakart, 8x2 3000 MHz RAM, 1TB SSD, 500W 80+ Xigmatek xpower PSU.
1080p monitör kullanıyorum. Ghost Recon Wildlands, Assassin's Creed'in son oyunlarinda CPU, GPU'yu besleyemiyor. Ultra ayarlarda oynadığım halde GPU kullanimi yüzde 60'larda geziyor ve FPS de 40'lara kadar düşüyor. Uygun bir işlemci tavsiye edebilirseniz sevinirim.

5600X tabii ki.

Hangi AC oyununda besleyemiyor bir sıkıntı olmasın? Benim 3300X, 1080P'de tamamen besliyor AC Valhalla'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi AC oyununda besleyemiyor bir sıkıntı olmasın? Benim 3300X, 1080P'de tamamen besliyor AC Valhalla'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben birkaç stress testinde denedim 5600x ile denedim herhangi bir darboğaz olmadı.

Origins ve Odyssey.

Bütçeniz ne kadar?

Kendi işlemcimi satınca 1500TL ekleyebilirim üstüne.

Bütçe? Marka tercihi var mı?

Sistem özelliklerimde yazdım hocam B550a Pro var. İşlemcimi satip 1500TL ekleyebilirim.

Geri
Yukarı