RX 6600 XT oyunlarda düşük performans veriyor

Bende aldım aynı anakarta taktım FPS az alıyorum.1050 Ti ile aynı değerleri alıyorum neden anlamadım? Bilen arkadaş varsa yazsın.
1050 Ti ile aynı değerleri almanız imkansız ? Sistem özellikleriniz nedir yazar mısınız ?

Hangi oyunda 1050 Ti ile aynı değerleri alıyorsunuz? İşlemciniz nedir?

Mesela ben de GTX 980'de aldığım FPS değerlerini 6600XT'de alamıyorum. Ama sebebi işlemcim çok düşük olduğu için. Ekran kartına güç yettiremiyor, senin de öyle bir şey olabilir.

RDR2 Oyununda alıyorum.Leauge of legends oyununda ve valorant oyununda da aynı sorun var.Kısacası muhtemel bütün oyunlarda...Anakartım asus prime b450-k ;sandisk 480gb ssd;viper 16 gb tek slot ram ; 600w Foem güç kaynağı...sahip olduklarım...İşlemcim de R5 2600
Doğru düzgün hiçbir şey belirtmemişsiniz. PSU, SSD/HDD, işlemci, anakart...
Evet üzgünüm konular karışmış...Anakart asus prime b450-k ; foem 600w ; r5 2600 işlemci;sandisk 480gb ssd var...
Hangi oyunda bunu farkettiniz?
Tüm oyunlarda aynı...

Son düzenleme:
RDR2 oyununda alıyorum. Leauge of Legends oyununda ve Valorant oyununda da aynı sorun var. Kısacası muhtemel bütün oyunlarda...anakartım ASUS Prime B450-K; SanDisk 480GB SSD; Viper 16 GB tek slot RAM; 600W FOEM güç kaynağı...sahip olduklarım...işlemcim de R5 2600.

Evet üzgünüm konular karışmış...anakart ASUS Prime B450-K; FOEM 600W; R5 2600 işlemci; SanDisk 480GB SSD var...

Tüm oyunlarda aynı...

1080P'de kullanıyorsanız işlemci darboğaz yapıyor olabilir. Sıcaklıklar, GPU, CPU kullanımı vs ne durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı