RX 6600 XT satılıp yenisi alınmalı mı?

Bütçe
8000

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
RX 6600 XT QICK 308 Speedster var. 6700-7000 TL'ye satip 1000 TL ekleyip 0'ini mi alsam? hem ucuza yenilemis olurum hem de sogutmasi iyi bir tane alirim. Sapphire Nitro + mi daha iyi olur yoksa ASUS Dual mi? ya da onerebileceginiz var mı? Ya da bu kalsin 7000 serisi geldiginde satip mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kartın sıfırı satmak istediğiniz rakamlarda zaten. Ayrıca satıp aynı kartı almak pek mantıklı olmaz diye düşünüyorum. En azından sattığınıza değsin ve model yükseltin.

Çok gereksiz bir harcama ve uğraş olur. Zaten elindeki 3 fanli model yeterince serin çalışıyor. Otomatikte yüzde 30'da çalışıyor fanlar, AfterBurner'le ekran kartını yoğun kullanan oyunlarda fanları yüzde 60 civarına al ekran kartı 60 derece civarında çalışır. Tabi ki kasanin hava akışı da önemli. Eğer kasan hava almiyorsa yeterince oraya harcama yapman cok daha akıllıca olur.

Çok gereksiz bir harcama ve uğraş olur. Zaten elindeki 3 fanli model yeterince serin çalışıyor. Otomatikte yüzde 30'da çalışıyor fanlar, Afterburner'le ekran kartını yoğun kullanan oyunlarda fanları yüzde 60 civarına al ekran kartı 60 derece civarında çalışır. Tabii ki kasanin hava akışı da önemli. Eğer kasan hava almiyorsa yeterince oraya harcama yapman cok daha akıllıca olur.

MB511 kullanıyorum. Fanlari %60'a alinca bilgisayar ucaga donusuyor ve ucuyor etrafta kablo yetismiyor o yuzden %60'a alamiyorum.

Geri
Yukarı