RX 6600 XT sistem CS:GO takılıyor

hiraa

Kilopat
Daha fazla  
Sistem:
RX 6600 XT.
5600X işlemci.
16 GB 3000 MHz bellekler.
X470 anakart.
Battlefield 5, PUBG, The Witcher 3 gibi oyunlarda sorun yok. Format atmadan önce CS:GO sorunu da yoktu. Ama ne yaptıysam FPS çok yüksek olmasına rağmen 400-450 gibi oyun akıcı değil. Max_fps 0 da yaptım -freq144 ile de başlattık. Bana mısın demiyor. Sorunumu çözeni ben de göreceğim :)
Yoksa bilgisayarımı pencereden aşağıya atacağım az kaldı.

Bilgisayarı niye atıyorsunuz tek bir oyunda sıkıntı varsa sorun o oyundadır dosya doğrulayın silin tekrar yükleyin grafik ayarlarıyla oynayın.

Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulama işlemi yaptın mı?

Anakart BIOS sürümüne güncelleme geldiyse onu da güncelle.

Başlatma seçeneklerine şu kodları yazıp dener misiniz?
-Freq 144 -novid -treads (İŞLEMCİNİZ KAÇ ÇEKİRDEK İSE ONU YAZIN) +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_specular 0 -D3D9X

Başlatma seçeneklerine şu kodları yazıp dener misiniz?
-Freq 144 -novid -treads (İŞLEMCİNİZ KAÇ ÇEKİRDEK İSE ONU YAZIN) +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_specular 0 -D3D9X
Deneyeceğim bu akşam.

Bilgisayarı niye atıyorsunuz tek bir oyunda sıkıntı varsa sorun o oyundadır dosya doğrulayın silin tekrar yükleyin grafik ayarlarıyla oynayın.
Çünki bir tek CSGO oynuyorum :)

oyunu silip tekrar yükledim. Sorun hala aynı

Son düzenleme:
Sorun sisteminde değil. Oyuna bundan 7-8 ay önce gelen güncelleme sonrası stutter problemi başladı. Oyunda var değerleri aniden yükseliyor arada saniyelik takılıyor. Sürekli micro takılmalar oluyor. Kanser olmak istemezseniz oyunu silin derim. Çözümü yok. YouTube'da birçok video var buna örnek olarak.

Sorun sisteminde değil. Oyuna bundan 7-8 ay önce gelen güncelleme sonrası stutter problemi başladı. Oyunda var değerleri aniden yükseliyor arada saniyelik takılıyor. Sürekli Micro takılmalar oluyor. Kanser olmak istemezseniz oyunu silin derim. Çözümü yok. YouTube'da birçok video var buna örnek olarak.

Oyunda olan bir problem olsaydı herkes yaşamaz mıydı bu problemi? Ben sık sık oynuyorum ancak böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Bende de stutter sorunu vardı ama oyuna ilk girince oluyordu sonradan tamamen geçiyordu. Biraz önce Windows 11 geçtim, stutter başlangıçta da olmuyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı