RX 6600 XT sürücüsü güncellenmiyor

Emin Ali

Femtopat
Daha fazla  
RAM
SİLİCON POWER 8X2 16 GB 3200MHZ CL 16
SSD veya HDD modeli
KİNGHSTON A2000 NWME M2 SSD VE SEGATE 2 TB HDD
Ekran kartı
MSİ GAMİNG X TRİO RADEON RX 6600XT
Anakart
MSİ B450M PRO VDH MAX
İşlemci
AMD RYZEN 5 3600
Herkese merhaba. Dün Valorant oynarken oyundan attı ve ekran kartınızın sürücüsü çöktü ekran kartı sürücünüzü güncelleyin hatası verdi aynı zamanda AMD Radeon softwaredede aynı hatayı verdi bende aygıt yöneticisine girip ekran kartı sürücüsünü güncelledim. Bundan sonra ekran kartımın ışığı kasadaki LED'lerden farklı yandı hemen MSI Center'e girdim ve orada ekran kartım gözükmüyordu o yüzden ışığını değiştiremiyordum ve AMD softwareyede giremiyordum. Yeni driveri yükleyin diyordu onu yükledim ilk başta girdi ve bu şamaları yaparken mavi ekran hatası aldım. Mavi ekran hata kodum ise System exception not handleddi. Ben de CMD'den bouk olan sistem dosyalarını düzeltmek için kodları yazdım ve yaptım ondan sonra MSI Center'e girdim ve çalışıyordu. Bugün ise PC'yi açtım ve tekrardan ekran kartı iki uygulamadada gözükmüyordu. Sonra Aygıt Yöneticisi'nden eski sürücüye geri döndüm ve sorunsuz çalışıyor. Ne yapmam gerek? Böyle kalsın mı yoksa nasıl güncelleyeblirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

aynı zamanda AMD Radeon softwaredede aynı hatayı verdi
Bir anda çökdüyse bu hata olabilir.

Bir anda çökdüyse bu hata olabilir.

evet bunun gibi oluyor ne yapmalıyım böyle kalsınmı yoksa başka birşey yapıcammı

yapmasam sıkıntı olurmu peki o sorunu 1 defa aldı şimdi bir sorun yok
Rehber kalıcı çözüm için, yapmazsanız rehberde belirttiğim gibi geçici olur. Sizin tercihiniz.

Geri
Yukarı