AMD Sürücüsü güncellenmiyor

Meriç K

Kilopat
Daha fazla  
Sürücü güncellemek için sitesinden adrenalin indirdikten sonra belli bir miktarda indirme olduktan sonra "Error 1603" hatasını alıyorum. Yönlendirdiği sitesinden de bütün çözümleri denedim. Sizce ne yapmalıyım?

Boyle bir sorun yaşiyorsaniz size onerim surun değistirirken DDU ile kalintisiz bir şekilde temizleyip yeni surume geçmenizdir. Ekstra 10 dakikanizi alir ama sorun yaşamazsiniz. Rehber forumda mevcut suruculeri temizleyip 20.4.2 surumunu indirin.

Boyle bir sorun yaşiyorsaniz size onerim surun değistirirken DDU ile kalintisiz bir şekilde temizleyip yeni surume geçmenizdir. Ekstra 10 dakikanizi alir ama sorun yaşamazsiniz. Rehber forumda mevcut suruculeri temizleyip 20.4.2 surumunu indirin.
O silmeyi de yaptım bi de yeniden başlatınca uzun süre o ekranda kalıp sonra mavi ekran veriyor her şey üstüme üstüme geliyo adahf
Hikayenin Devamı ahsdhad:
Arkadaşlar ne oldu ne bitti hiç bir fikrim yok bi anda radeon software yüklü gözüktü bilgisayarda ama ekran kartı güncel değildi güncelle dedikten sonra beni yine aynı ekrana attı ve yine aynı hatayı verdi.Bu arada sürücüm geçen ay mayıstan kalma çok eski değil yani umursamayıp devam mı etsem ki?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı