RX 6600 XT üzerine 1000 lira verip RTX 3060 Ti almak mantıklı mı?

Asus Dual OC RX 6600 XT kullanıyorum. Sürücülerden dolayı AMD'den soğudum yine. Letgo'da bir tane Galakuro RTX 3060 Ti buldum takas ve 1000 lira üzerine vereceğim. Sizce mantıklı mı? Mantıklı değilse neden?
AMD'den kurtulmak istiyosan mantıklı.

Asus Dual OC RX 6600 XT kullanıyorum. Sürücülerden dolayı AMD'den soğudum yine. Letgo'da bir tane Galakuro RTX 3060 Ti buldum takas ve 1000 lira üzerine vereceğim. Sizce mantıklı mı? Mantıklı değilse neden?
Amd güzel bir marka doğrudur fakat rx 6600xt 3060 rakibi ve 3060 ti ile rakip değil bu sebeple 1000 tl ye daha iyi bulabilirseniz olabilir fakat amd sürücü problemleri 1-2 kişide oldu diye herkesde olacak diye birşey yoktur.Yine de mantıklı.

amd sürücü problemleri 1-2 kişide oldu diye herkesde olacak diye birşey yoktur.Yine de mantıklı.
Arkadaşın dediği gibi 3060Ti 6600XT'den güçlü bir kart. Ama bu cümleye katılmıyorum. AMD kullanıyorsan ve aşırı şanslı değilsen illa 1 kere alırsın WattManı.

Arkadaşın dediği gibi 3060Ti 6600XT'den güçlü bir kart. Ama bu cümleye katılmıyorum. AMD kullanıyorsan ve aşırı şanslı değilsen illa 1 kere alırsın WattManı.
Wattman hatasını sapphire 5600xt kullandığımda almamıştım 6000 serisinde daha iyi olduğunu düşünüyorum ve şuan gtx 1050 ti kullanıyorum burada da sürücü hataları doğal olarak oluyor.

Arkadaşın dediği gibi 3060 Ti 6600XT'den güçlü bir kart. Ama bu cümleye katılmıyorum. AMD kullanıyorsan ve aşırı şanslı değilsen illa 1 kere alırsın WattMan'ı.

2.el olması bariz bir sorun ama arkadaş WattMan hatası alıyor ise VRAM hızını biraz düşürse bir daha hata almayacak çünkü bu hata fabrikasyon olarak OC yapılmış kartlarda oluyor çoğunlukla ben böyle çözdüm.

Wattman hatasını sapphire 5600xt kullandığımda almamıştım 6000 serisinde daha iyi olduğunu düşünüyorum ve şuan gtx 1050 ti kullanıyorum burada da sürücü hataları doğal olarak oluyor.
6000 serisinde azaldı ama bitmedi.

Geri
Yukarı