RX 6600 XT yayın için yeterli mi?

7alperen8

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yayın yapmak istiyorum. CS:GO, Valorant, Outlast, Deceit ve Forest yayınları yapmayı planlıyorum. 1080p akıcı yayın yapmak için sistemim yeter mi?

Sistemim;
ASUS VG27vq 165 Hz 1ms monitör.
MSI b-450'a Pro Max anakart.
AMD Ryzen 5 5600X.
AMD Radeon RX 6600 XT.
(2x) Adata XPG D30 3000 MHz C16 8 GB RAM.
Samsung 970 EVO Plus 500 GB M.2 ssdhigh Power performance gd 800W 80+ Gold PSU.
Gamepower warcry 6 ARGB fan kasa.
SilverStone PF360 sıvı soğutma.

Arkadaşlar yüksek FPS istiyorum akıcı bir yayın istiyorum. PSU ve işlemciyi henüz almadım pahalı diye daha F/P ucuz bu sistemi karşılayacak PSU önerirsenizde çok iyi olur 500-1.200k arası teşekkür ederim.

Son düzenleme:
İstediğiniz kadar lüks parçalarıda alsanız yayın kaliteniz upload'ınız size sunduğu kalitenin 1 gr. ötesine geçmez. Önce upload'ınız ne kadar onu yazınız.

İstediğiniz kadar lüks parçaları da alsanız yayın kaliteniz upload'ınız size sunduğu kalitenin 1 gr. Ötesine geçmez. Önce upload'ınız ne kadar onu yazınız.

Hocam internetim iyi upload değerlini şu an yazamıyorum evde değilim Speedtest'e sokamıyorum ancak akşam atarım ama upload değerim iyi interneti katmadan öneri ve yorum yaparsanız çok memnun olurum.

1080p 60 FPS akıcı bir yayın için ekran kartından değilde işlemci üzerinden yayın verebileceksiniz. İşlemciniz bunu kaldırabilecek güçte ancak FPS'de mutlaka düşüş olur. İşlemci meşgul olacağı için.

PSU olarak bunu alabilirsin:

Hocam sizle tekrar karşılaştık bende Corsair'in Spec Delta 05 kasanın PSU'su var kasayla gelmişti 550W oda o iş görür mü yoksa attığın High Power 600W olanını mı alayım?

Hocam sizle tekrar karşılaştık bende Corsair'in Spec Delta 05 kasanın PSU'su var kasayla gelmişti 550W oda o iş görür mü yoksa attığın High Power 600W olanını mı alayım?

Oda yeterli gelir hocam bu sisteme.

1080p 60 FPS akıcı bir yayın için ekran kartından değil de işlemci üzerinden yayın verebileceksiniz. İşlemciniz bunu kaldırabilecek güçte ancak FPS'de mutlaka düşüş olur. İşlemci meşgul olacağı için.

Hocam Valorant işlemci ağırlıklı bir oyun Valorant'ın yükü işlemciye verir yayın içinde ekran kartından açsam kalite akıcılık bozulur mu ki?

Hocam Valorant işlemci ağırlıklı bir oyun Valorant'ın yükü işlemciye verir yayın içinde ekran kartından açsam kalite akıcılık bozulur mu ki?
Ekran kartından açamazsınız hocam. Nvidia ekran kartına sahip değilsiniz. AMD ekran kartlarında NWEC kodlayıcı mevcut değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı