Alındı RX 6600

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Mr. Kerem

Param Güvende ile satmayı düşünüyorsanız olabilir ancak komisyon ile 4000 TL'yi geçmemesi gerekiyor çünkü bütçemi aşıyor.

Komisyon ile belki XT düşürürüm sanıyordum ama pek yok. RX 6600 daha ön planda olacak o yüzden benim için.

@Mr. Kerem

Param Güvende ile satmayı düşünüyorsanız olabilir ancak komisyon ile 4000 TL'yi geçmemesi gerekiyor çünkü bütçemi aşıyor.

Komisyon ile belki XT düşürürüm sanıyordum ama pek yok. RX 6600 daha ön planda olacak o yüzden benim için.
Kartı satalı 3 gün oldu hocam. Komisyonla arkadaş 4400 lira ödedi.

@Motionless IN White

Zaten zar zor ödeyebileceğim ekran kartı için 4000 TL bile sınırken 4200-4300 seviyelerine çıkamam. Gönderdiğiniz ekran kartı da Param Güvende ile bana 4600 TL civarına denk gelir muhtemelen.

Ancak bence 500W kaliteli bir PSU'nuz varsa 5700 XT bakabilirsiniz. Eğer güç kablosu yetmez diyorsanız çoklayıcılar iş görebilir veya kalan 1.200-1300 ile PSU alırsınız.

Grup düzenlemeli, giriş seviyesi güç kaynağım var ve 5700 XT'yi uzun yıllar sorunsuz besleyebileceğini düşünmüyorum, 5700 XT istemememin sebebi bu. RX 6600'den %8-9 güçlü diye ekstra PSU masrafı çıkarmak istemiyorum, çoklayıcı da kullanmak istemiyorum çünkü sağlıklı olmuyor.

İşi riske atmak istemediğim için garantili kart alıyorum. Arıza verse elimde kalacak, yaşamak istemiyorum çünkü daha önce yaşamıştım.

Attığım XFX 6600'e bakın o zaman hocam, kartı alınca benimle iletişime geçin beraber UV+OC yaparız. 6600'de deneyimim olmuştu ayarlama olarak vs.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı