RX 6600XT 7499 TL!

Yorumuma kızgın atan arkadaşlar espri olduğunu anlamamış sanırım. 😁

Yukarıda dediğim gibi espriydi. RTX indirimi atan arkadaşları linçleyen toplulukla dalga geçmek amaçlı.

Ayrıca, satışlar düştüğü için ekran kartı fiyatları da düşüyor.
RTX 3060 bu fiyata çok yakın fiyatlara düşüyor.

Bkz:
Yine indirime girdiğinde haber veririm alırsın bana. 😁 (!)
Hocam bana da 3060 lazım. Böyle şakalar beni hemen tetikliyor, kusura bakmayın 🤣

Dün Newegg'de 3060 Gaming X vardı ama garanti sıkıntı onda da. Umarım yakın zamanda Türkiye'de 7500-8000 TL aralığına düşmeye başlarlar.
Hocam günlük kullanım için alacağım için TR garantili olsun istiyorum. Yoksa mining yapsam amortisini falan hesaplar gene riske girerim.

Hocam günlük kullanım için alacağım için TR garantili olsun istiyorum. Yoksa mining yapsam amortisini falan hesaplar gene riske girerim.

NVIDIA indirimlerini beklemek bu nesilde külfet oldu maalesef. 3050'sinden 3090'ına anlamsız bir fiyat yükü var, bilerek mi yapıyorlar anlamadım. 3060 çok hoş bir kart, o 6600 XT kusurlu çıkmasa hiç bunları konuşmayacaktık. Hayırlısı artık. 🤗

NVIDIA indirimlerini beklemek bu nesilde külfet oldu maalesef. 3050'sinden 3090'ına anlamsız bir fiyat yükü var, bilerek mi yapıyorlar anlamadım. 3060 çok hoş bir kart, o 6600 XT kusurlu çıkmasa hiç bunları konuşmayacaktık. Hayırlısı artık. 🤗
Aynen öyle hocam. Çok komik rakamlarda Nvidia kartlar. 3050 için @Rustin Cohle şimdi indirim konusu açtı. Fiyat 6099TL :facepalm:

Geri
Yukarı