RX 6600XT görüntüde sıkıntı var

Hyduken

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, NVIDIA GPU kullanırken böyle bir sorun yaşamıyordum.
Ekranda sanki pikseller eksik gibi, anlayamadığım bir sorun var, Instagram'da özellikle saçların kenarlarında özellikle daha belli oluyor. Yazı kenarlarında da hafiften bir çirkinlik mevcut. Fotoğrafa tıklayınca düzeliyor ancak önceden böyle bir sorun yoktu.
Örnekler;

sorun.png

sorun (2).png

Ne yapsam çözemedim driverı sildim bir defa düzeldi geri yükleyince tekrar bozuldu. Driverı tekrar sildim bu sefer düzelmedi?

Bende kenarlardaki piksellerin saçmalığı açıkca belli oluyor, sizde görünmüyorsa monitörde mi sıkıntı var acaba?

Eki Görüntüle 1545846
Hiçbir şey yapmadım aynı fotoğraf şu anda böyle görünüyor ara sıra düzeliyor mu bu? :D

Ya bug bence bu Instagram upload ettikten sonra görüntüyü paramparça ediyor zaten. Bir de PC'deki Instagram daha sorunlu.

Kart sadece ısınma ile yanmayabilir. Pinler zaten yanmazlar orası ayrı konu ama...

İsmini tam bilmiyorum işte ekran kartın üzerinde bir şey yanmıştı ve görüntü karıncalanıyordu kendim yaşadım.

Ya bug bence bu Instagram upload ettikten sonra görüntüyü paramparça ediyor zaten. Bir de PC'deki Instagram daha sorunlu.

İsmini tam bilmiyorum iştekran kartın üzerinde bir şey yanmıştı ve görüntü karıncalanıyordu kendim yaşadım.
Ama sadece instagramda değil, mesela yazı tiplerinde da bir çirkinlik mevcut az çok ayırt ediliyor ama

Amd denetim masasından Radeon görüntü keskinleştirmeyi açıp %80 de dener misin? Veya açıksa kapatıp dene.
Denedim bir şey değişmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı