RX 6650 XT AMD 23.3.2 güncellemesinden sonra takılmalar gerçekleşiyor

gainZz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, RX 6650 XT ekran kartım var. AMD 23.3.2 güncellemesinden sonra Valorant, Rocket League gibi oyunlarda takılma problemi yaşamaya başladım. RX 6650 XT için driver önerisi olan var mı?

Merhaba, RX 6650 XT ekran kartım var. AMD 23.3.2 güncellemesinden sonra Valorant, Rocket League gibi oyunlarda takılma problemi yaşamaya başladım. RX 6650 XT için driver önerisi olan var mı?

Hocam almayın şu AMD kartları be daha tam düzelmedi.

Hocam almayın şu AMD kartları be daha tam düzelmedi.

Hangi tecrübene dayanarak düzelmedi? Ben şu tarihten itibaren aynı seri kart kullanıyorum.

Screenshot_19.jpg

Takılmalar zamanla geçmiyorsa eski sürüme dön. Genelde her yeni sürücü ile DX 11/12 performans değişimleri gerçekleştiğinden oyunların başında takılmalar yaşanabiliyor. Yarın da devam ederse geçersin.

Bu konuda aynı fikirde değilim şuana kadar birçok güncelleme yaptım hiç sorun çıkmadı. Sadece bu gelen yeni driverlardan dolayı böyle problemler çıktı.

Bu sürücü ile oyun oynamadım ama benzeri 22.5.2 ile bana olmuştu. 1,5 senede tek sevmediğim sürücü oydu.

Bir önceki sürüm 23.3.1 oluyor ama sen 23.2.2 sürücüsüne geçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı