RX 6650 XT için Izoly 600W PSU yeterli mi?

Ali25

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni ekran kartı alıyorum ve PSU'ya emin olamadım. Alacağım ekran kartı Sapphire Pulse RX 6650XT, kullandığım işlemci Ryzen 5 3600 fakat kullandığım PSU'ya çoğu arkadaş "kaliteli değil" gibi şeyler söylediler. Sistem çöp olur falan dediler ben de anlamadığım için buraya sormak istedim. Kullandığım PSU Izoly ATX Power Supply peak watt 600W 80Plus Gold diye bir model. Sizce yeterli olur mu yoksa değiştirmem mi gerekiyor?

Arkadaşlar, yeni ekran kartı alıyorum ve PSU'ya emin olamadım. Alacağım ekran kartı Sapphire Pulse RX 6650XT, kullandığım işlemci Ryzen 5 3600 fakat kullandığım PSU'ya çoğu arkadaş "kaliteli değil" gibi şeyler söylediler. Sistem çöp olur falan dediler ben de anlamadığım için buraya sormak istedim. Kullandığım PSU Izoly ATX Power Supply peak watt 600W 80Plus Gold diye bir model. Sizce yeterli olur mu yoksa değiştirmem mi gerekiyor?
İzoly alma adamlar haklı. hazırladığı sistemleri hiç görmedin mi izoly nin
O 600w inda 560 570 ini falan verir herhalde

Hocam son sorum olarak MSI B450M Pro vhd Max R5 3600 ve bu PSU ile kullanabilirim değil mi RX 6650XT'yi uyumlu değil mi?
Kullanırsın sorun olmaz.
(PSU yakın zamanda değiştireceğim) bu PSU 6 pin güç veriyor dönüştürücü alacağım.
Güç limitini kıstlayıp kullan.
ass.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı