RX 6650 XT ve i5 11400F sisteme 5000 TL yükseltme önerisi

Güzel aslında. Sadece PSU kötü ve monitör düşük olduğu için tat vermiyordur. İşlemci olarak yeni sokete geçersenizde iyi olur ama tavsiyem önce PSU'yu sonra monitörü değiştirmeniz. Monitörü değişip 1 ms 165 Hz bir şey alırsanız o zaman anlayacaksınız ne kadar iyi sisteminizin olduğunu.

170 Hz 1ms MSI monitöre geçmeyi planlıyorum bu kasaya 22.000TL verdiğim için aptalım aslında RTX4000 serisi sistemler 17.000TL gibi fiyatlara bulunuyordu işte bu yüzden hayatımın en büyük aptallığını burada yaptım.

İadesi kalmadı galiba hocam, boş verin üzmeyin kendinizi. Deneyim deyin kenara koyun ama unutmamak üzere. Bir dahakine araştırın ki aynı fiyata daha iyi bir performans alın.

Haklısınız babamın arkadaşı kartını vermişti bizim kartta limit kalmadığı için taksitli bir şekilde 22.000TL kasaya verdim klavye maouse kulaklık monitör kasa 26.700 tuttu klavye vb ucuz olsun diye gittim Rampage aldım aptallığın baş yapıtı resmen.

Teşekkür ederim sizleride uğraştırdım kusuruma bakmayın.
Rica ederim. Bu arada attığım MSI'ı almayın. Aynı kalite de daha yüksek güç veren bir PSU varmış ve daha ucuz.

Rica ederim. Bu arada attığım MSI'ı almayın. Aynı kalite de daha yüksek güç veren bir PSU varmış ve daha ucuz.

750W ileriki zamanlarda sıvı soğutucu 170Hz monitörü kaldırabilir mi cahilliğime verin kusuruma bakmayın.

Geri
Yukarı