RX 6650 XT WattMan hatası

Ehweniscer

Hectopat
Makaleler
1
ASUS Dual 6650 XT ekran kartım yeni aldığımda hiç hata vermezken şimdi günde bir sürekli WattMan hatası veriyor. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Underclock deneyebilirim.

@kino

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle yaptığında WattMan aldığın bir durum var mı? Sürücü sürümü denemelerimiz boyunca tamamen recommended WHQL sürücüde olsun, optional sürücüleri düşünmeyelim bir de.

Özellikle yaptığında WattMan aldığın bir durum var mı? Sürücü sürümü denemelerimiz boyunca tamamen recommended WHQL sürücüde olsun, optional sürücüleri düşünmeyelim bir de.

Hocam oyunlara giriş ve çıkış anlarında geliyor WHQL olsun olmasın fark etmiyor şimdi 22.5.2 sürümüne yeniden geçiyorum.

Ekran kartı, RAM, işlemci. Bunlarda overclock varsa geri al. Hepsini varsayılan ayarlara döndür.

İşlemcide uzun zamandan beri OC var sorun olacağını sanmıyorum ama deneyeceğim.
Her şeyi yaptım peki WattMan olup olmadığını anlamak için ne yapabilirim?

Edit: Windows 10'a düştüm underclock yaptım yine WattMan alıyorum sanırım iade etmem gerekecek fakat yerine muadil kart bulamıyorum.😓

Son düzenleme:
İşlemcide uzun zamandan beri OC var sorun olacağını sanmıyorum ama deneyeceğim.
Her şeyi yaptım peki WattMan olup olmadığını anlamak için ne yapabilirim?

Edit: Windows 10'a düştüm underclock yaptım yine WattMan alıyorum sanırım iade etmem gerekecek fakat yerine muadil kart bulamıyorum.😓
Güç kaynağın nedir? Bir ihtimal o yüzden olabilir. Kartını iade edip tekrar aynı fiyata 6650XT alabiliyorsan iade et. Kronik bir sorun değil bu çünkü.

Güç kaynağın nedir? Bir ihtimal o yüzden olabilir. Kartını iade edip tekrar aynı fiyata 6650XT alabiliyorsan iade et. Kronik bir sorun değil bu çünkü.

Hocam XPG Pylon 650W kullanıyorum bir sorun yaşatmadı, sistemi açınca WattMan aldım daha ilk saniyede sadece bildirim olarak ama çok nadiren de oyun içi underclock yapmama rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı