RX 6650XT sistem varken Xbox Series S alınmalı mı?

HUNTEx

Centipat
Daha fazla  
@SadeceYiğit merhaba bende bir Series S alacağım ama oyunlar ve konsollar ile alakalı çok bilgim yok. RX 6650 XT bir bilgisayarım var ve şu an Tekken 8, Sekiro gibi oyunlara ilgim arttı. 1 yıl önce bilgisayar almıştım ve GTA 5 alıp 4,5 ay onu oynamıştım. Sonra sıkılıp sildim oyunu o zamandan bu yana sadece GameLoop PUBG oynuyorum. Konsol alma nedenim PC de 60 dolar olmuş her türlü indirime girer ama bahane bu. Ayrıca tek kollu 512 GB Series S'i 6000, 6500 gibi bir paraya alıp biraz oynayıp yandaki komşuya 7500'e satabilirim. Son nedenim arkadaşlara hava olsun diye 😁. Futbol oyunlarına çok ilgim yok fakat sonradan neden olmasın. Sizce alınır mı? Para sıkıntım yok ama ailem izin verir mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@SadeceYiğit merhaba bende bir Series S alacağım ama oyunlar ve konsollar ile alakalı çok bilgim yok. RX 6650 XT bir bilgisayarım var ve şu an Tekken 8, Sekiro gibi oyunlara ilgim arttı. 1 yıl önce bilgisayar almıştım ve GTA 5 alıp 4,5 ay onu oynamıştım. Sonra sıkılıp sildim oyunu o zamandan bu yana sadece GameLoop PUBG oynuyorum. Konsol alma nedenim PC de 60 dolar olmuş her türlü indirime girer ama bahane bu. Ayrıca tek kollu 512 GB Series S'i 6000, 6500 gibi bir paraya alıp biraz oynayıp yandaki komşuya 7500'e satabilirim. Son nedenim arkadaşlara hava olsun diye 😁. Futbol oyunlarına çok ilgim yok fakat sonradan neden olmasın. Sizce alınır mı? Para sıkıntım yok ama ailem izin verir mi bilmiyorum.

PS 4 Slim daha iyi olabilir bence uygun fiyata bulursanız.

İnternet hızınız 50mbps ve üzeri, stabil ise Xbox'a ihtiyacınız yok. GamePass Ultimate ile XCloud kullanın ;)

@HUNTEx 1. Si xbox değil PlayStation al
2.si xbox veya PlayStationa ihtiyacın yok konsoldan oynayabileceğiniz oyunların hemen hemen hepsini bilgisayarınızda oynayabilirsiniz alsat yapacaksan o fiyata bitcoin alsat yapmanı tercih ederim bence arkadaşlarına benim bitcoinim var desen daha havalı olur

Xbox almak için sebebiniz yok. PS alıp PC'ye çıkmayan özel oyunları oynamak ve PS Plus aboneliğinden faydalanmak çok daha iyi olur.

Peki bu sekiro'ya çok zor diyorlar bense dediğim gibi sadece gameloop pubg oynuyorum oyunlardan o kadar uzağım. A2 seviyesinde ingilizcem var. Benim istediğim şey çok iyi hikaye ve dövüş mekanikleri. Sizce bu oyun direkt alıp oynamaya mı başlayayım yoksa önce benzer oyunlar üzerinden alıştırmamı yapayım? Bu arada sekiro'yu nereden alabilirim çünkü steam'da 60 dolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı