Xbox 360 varken Series S veya PS4 Slim alınır mı?

Ben de size katılıyorum kesinlikle exclusive oyunları çok başka seviyede.
Sizinle aynı fikirdeyim. Xbox gerçekten tam bir fiyat performans ürünü 5bin 6bin TL civarına series s ayarında bir konsolun ancak SSD sini alırsınız benim arkadaşa PS önerme sebebim zaten daha önce Xbox 360 kullanmış olması onu yenilemektense pse geçmesi onun için daha mantıklı olur diye düşünmüştüm onun dışında ps4ile series s kıyaslanamaz bile 6bin TL'ye hangi kolda 4k 60fps mk11veya Forza 4 oynayabilirsinki? PS tarafından bakarsak 6bin TL'ye hangi kolda Spiderman,GOW,days gone oynayabilirsin tamamen kişiyle alakalı.size katîlıyorum

İkisinden birini alırsam ne gibi farklılıklar.

Series S alırsanız yeni nesil oyunları oynarsınız. PS4 alırsanız yeni nesil oyunları oynayamazsınız.

O kadar para harcamaya değer mi?

Bence değer her iki konsol da çok farklı deneyimler sunuyor.

PS4'e özel pek oyun kalmadı Spider-Man bile PC'ye geldi tabii PC sahibi misiniz bilemiyorum ama Game Pass'e zam gelmeyeceğini varsayarsak kesinlikle Xbox Series S alınır.

Daha birçok özel oyun var. Hem oyunlar PC'ye geç geliyor.

Hocam biraz daha biriktirp PS 5 alabilirsiniz. Oyunları çok güzel ve aylık abonelik sistemi var.

Çok fazla biriktirmesi gerekebilir.

Her zaman daha üstün bir cihaz.

Her iki tarafın da kendilerine göre üstünlüğü var.

PS5'teki her oyun PS4'te de var.

Nesil daha yeni başladı birkaç yıl sonra PS4'e oyun çıkmayacak.

Xbox One X 2022'de 4K televizyonu olmayan biri için kesinlikle alınmaz. Bu konsolun Series S adlı daha iyi bir alternatifi var.

Ayrıca güçsüzdür, eskidir gibi bir düşünceye hiç kapılma hala daha taş gibi cihaz.

Hayır PS4 2022 için güçlü değil.

Peki yeni nesil oyunlarda ikisi arasında performans farkı var mı?

Çok büyük fark var. PS 4 gelecekte yeni nesil oyunları açamayacak. Şu an için düşünürsek yeni nesil oyunları PS4 30FPS'de açıyor Xbox'ın ise 120FPS'de daha iyi grafikler ile açtığı bile oluyor.

Bilinir bir yer tercih ederim ama birkaç ay sonra elimde patlar mı?

Bilemiyorum ancak iyi bir yerden alırsanız elinizde kalma ihtimali çok az.

Yeni nesil konsol alabiliyorken eski nesil almak bana göre akıl tutulması.

Bence de.

GoW gibi Days Gone gibi oyunlar varken Xbox'ta Forza mı oynasın PS4'te çok daha fazla oyun var bir de öyle hesapla kullanıcıya göre değişir.

Ben öyle yaptım gayet memnunum.

Geri
Yukarı