RX 6650XT sistemde RDR bulanık oluyor

NoName_3

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni aldığım bilgisayarda RDR2 en yüksek ayarlarda olmasına rağmen aşırı derecede bulanık. Bu sorunu internette araştırdım ama çözüm yollarından hiçbiri çalışmadı. Ekran kartım RX 6650XT yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, yeni aldığım bilgisayarda RDR2 en yüksek ayarlarda olmasına rağmen aşırı derecede bulanık. Bu sorunu internette araştırdım ama çözüm yollarından hiçbiri çalışmadı. Ekran kartım RX 6650XT yardımlarınızı bekliyorum.
Sorunun kasada olduğunu düşünmüyorum monitör de sıkıntı olabilir.

O oyunun sorunu. Ufak bir araştırma yaparsan anlarsın. Rockstar oyunu 4K’ya portladığı için 1080P/1440P’de bulanık gözüküyor. Her ne kadar bulanıklığı azaltmak için ayarlar önerilsede en kesin çözüm oyunu 4K’da oynamak.

O oyunun sorunu. Ufak bir araştırma yaparsan anlarsın. Rockstar oyunu 4K’ya portladığı için 1080P/1440P’de bulanık gözüküyor. Her ne kadar bulanıklığı azaltmak için ayarlar önerilsede en kesin çözüm oyunu 4K’da oynamak.
Hocam araştırdım ve evet oyunun sorunu olduğunu görmüştüm ama bu sorunu çözmek içi başka bir yol yok mudur

Bulanıktan kastınız kötü mü yani?

480p - 720p arasında bir görüntü olarak gözüküyor en iyi ayarlarda olmasına rağmen

Hocam araştırdım ve evet oyunun sorunu olduğunu görmüştüm ama bu sorunu çözmek içi başka bir yol yok mudur?

480p - 720p arasında bir görüntü olarak gözüküyor en iyi ayarlarda olmasına rağmen.

Aynısı bende var 590 var bende aynı sorun çözüm bulamadım halen belki monitördendir anlamadım.

Geri
Yukarı