RX 6650XT sistemde "WattMan" hatası olur mu?

berkay1441

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hazir sistem alacağım ama MSI Radeon RX 6650 XT Mech 2X OC 8 GB GDDR6 128 bit ekran kartı bu kart var. İnternette birkaç tane okuduğum forumda OC olunca veya OC yapınca watman hatasi alıyormuşuz MSI da olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hazir sistem alacağım ama MSI Radeon RX 6650 XT Mech 2X OC 8 GB GDDR6 128 bit ekran kartı bu kart var. İnternette birkaç tane okuduğum forumda OC olunca veya OC yapınca watman hatasi alıyormuşuz MSI da olur mu?
6000 serisinde Watmann hatası nadir denk geliyor ama yinede olmaz diyemeyiz.

%1 olma ihtimali var. %1 içine girmezseniz yılda 1 anca WattMan hatasını değil sadece uyarısını alırsınız. Hazır sistemin linkini atabilir misiniz? 14-15k ise daha iyi sistemler varda.

Marka ile alakası yok herhangi bir marka kartta olabiliyor wattman, 6000 serisinde çok aza indirilmesiyle beraber her wattman hatası ekran kartıylada alakalı olmuyor. Bu arada alacağınız sistem nedir, fiyatı nasıldır ve bütçeniz nedir belirtin yardımcı olalım.

Biraz şans işi benimde rx590 kartımda var çok sinir ediyor çıkarsa wattman iade edersin.Garantiye gönderirsin.Bende aldıktan birkaç ay sonra yapmaya başlamıştı denemediğim şey kalmadı.Millet yazılımsal diyor ama bence donanımsal.

Ben ASUS Dual serisi aldım bir kez değişim talep ettim bu hata sebebi ile, değişim sonrası tek sorun bile yaşamadım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı